Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Villamosmérnöki diplomával...

Villamosmérnöki diplomával érdemes-e belépni a Francia Idegenlégióba?

Figyelt kérdés
Mindig is érdekelt a katonaság, de ahol élek katona nem akarok lenni, ezért hanyagoltam a katonasulit és mást választottam. Egy év múlva végzek, de még nem tudom eldönten, hogy megéri-e úgy anyagilag, mint kihívás, kaland szempontjából. Szeretnék a szakmában is maradni de, ha lehetne a katonaságon belül.

2015. jan. 22. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Írj a linken található bloggernek egy kérdést, biztos többet tud segíteni, mint itt akárki.

[link]

2015. jan. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32%

Ne haragudj meg, de sosem értettem, miért akar mindenki belépni a francia idegenlégióba... nyilván fogalmatok sincsen az alakulat valódi "elitségéről", láttatok pár filmet, keményen kondiztok, és ennyi...


aki igazi elitalakulatba akar kerülni, az valamelyik professzionális katonák közül (és nem civilek közül) toborzó egységet választja nemzetiségének megfelelően, ami hazánkban a Különleges Műveleti Zászlóalj...


A lengyel GROM-ban feltétel a diploma (orvosi, stb), az SAS sem éppen a hülyék gyülekezőhelye...

2015. jan. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
tul sokat jatszottal a CS-vel fiam. kockabol nem lesz kommandos :)
2015. febr. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!