Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szeretnék szerződéses katonána...

Szeretnék szerződéses katonának jelentkezni. Igazándiból már utána néztem mindennek ami érdekel és fontos ezzel kapcsolatban! De még is kíváncsi vagyok egy két dologra!?

Figyelt kérdés

Leginkább arra hogy milyen?Van e értelme jelentkezni?Mekkora az esélyem hogy vissza hívnak?


Engem leginkább a külszolgálat érdekel mint gondolom mindenkit a ki jelentkezik vagy már jelentkezett.Természetesen tudom hogy ha jelentkezem és vissza hívnak nem fogok egyből kül szolgálatra menni hanem el kel telnie 1-1/5 évnek hogy jelentkezek kül szolgálatra.Természetesen mindent végig akarnák csinálni ahogy kell!

De ha valaki volt vagy még most is az akkor legyen szíves írni nekem!

Előre is köszönöm!


2015. jan. 18. 13:09
 1/2 A kérdező kommentje:

Még annyi le maradt hogy ha be regisztráltatom magam a toborzó irodában onnan mennyi idő míg vissza hívnak ha vissza hívnak?Ez a dolog is után néztem már és láttam hogy elég sok idő is el telhet akár egy év is és akkor lehet újra regisztrálni de mégis a ki már jelentkezett és vissza hívták kb mennyi idő múlva?Meg ha nem akkor mik a problémák amiért nem hívták vissza vagy ezt nem is közlik?

Akinek van erről személyes tapasztalata az írhatna!Köszi!

2015. jan. 18. 17:11
 2/2 MDaniel98 ***** válasza:
Hát szerintem anyagi értelemben vannak a katonaságnál bőven jobb helyek, de ha neked ez a vágyad én biztos nem akarlak róla lebeszélni.
2022. jún. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!