Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Igazat adtok, hogy a háború...

Igazat adtok, hogy a háború mániás haverjaim be lennének fosva egy igazi háborúban?

Figyelt kérdés

Folyton a fegyverekről dumálnak, a 2. vh a kedvenc idejük, így tigris tank, úgy mesterlövész puska...


Meg járnak airsoftra. Van egy csomó régi orosz cuccuk, gázmaszk, érmék, ruha...


Szerintem hiába a fanatizmus, ha kezükbe nyomnának egy puskát, oszt menjél fiam, éld túl a frontot, be lennének fosva!

Amikor az arcukba robbanna valaki társuknak a bele, akkor lehet nem élveznék ennyire a dolgot!


Nincs igazam?



2015. jan. 1. 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Helyesen látod.
2015. jan. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván.A legtöbb ember "befosna".Aki élvezi a gyilkolást az beteg.
2015. jan. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Be lennének fosva, hát. Mindenki be lenne. Amúgy nem kell ezért piszkálni őket, gondolom még fiatalok vagytok, meg legalább van valami másokra nem káros hobbijuk.
2015. jan. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Be hát!


Egyébként történelmileg nekem is a 2. vh a "kedvenc" időszakom, ezt találom a legérdekesebbnek.

2015. jan. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk én az ilyen megmondó embereket sem bírom, akik jönnek a dumával hogy "de be lennének fosva". Alapvetően nem lehet tudni kit hogy érintene egy háború. Első körben mindenki "befosna" ha Magyarországon háború lenne, de ez teljesen természetes dolog.
2015. jan. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lényegtelen, hogy mennyire vagy erős, vagy mennyi kiképzést kapsz. Mert amikor elsőnek a harcmezőre lépsz, örökre megváltozol.
2015. jan. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van barátom aki odavan a tankokért meg néhány fegyverért, de a műszaki oldalukról. Nem hallottam tőle, hogy azt mondta volna, hogy "jaj de jó lenne egy háborúban részt venni". Például személy szerint én is csodálom a németek kiemelkedő Tigris tankját.

Az airsoft egy teljesen jó kis sport. Ennyi erővel rögtön ítéld el azokat akik elmennek lasertag-ezni vagy painball-ozni, hogy mekkora fanatikusok.


Attól még, hogy valaki szeret foglalkozni valamivel, nem feltétlen amiatt van az mert ki is szeretné próbálni élesben. Akkor már inkább azokat ítéld el akik egy zombiapokalipszisre készülnek. Azoknak tényleg nincs sok sütnivalójuk.


Egyébként is, ha kiküldenének a frontra egy puskával a kezedben, ugyanúgy be lennél fosva te is, mint ők, csak ők talán még használni is tudnák a fegyverüket. Vagy esetleg te élveznéd ha a "képedbe robbanna" valakinek a bele?

2015. jan. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki be lenne fosva. Mindenki. Az csak az akciófilmekben van, hogy az elit katona annyira harcedzett, hogy nem is emelkedik a vérnyomása amikor tűzharcba kerül.


De azt én sem értem miért zavar téged, hogy fegyverekről beszélnek és háborús cuccokat gyűjtenek

2015. jan. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

mndenki be lenne fosva, ok is, te is, es meg en is, attol fuggetlenul hogy rajtam mar evek ota van egyenruha es mar tucatnyi szimulalast vegigvittunk.

a valosag es a Discovery 2 kulon dolog.

2015. jan. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Be fosnának de te is.
2015. jan. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!