Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Akkor most ki fog törni a háború?

Akkor most ki fog törni a háború?

Figyelt kérdés
Ráadásul itt, mellettünk, Romániában? Az nagyon közel van. Állítólag vadászgépek köröznek Erdélyben már napok óta...

2014. máj. 20. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Most igen.
2014. máj. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Mégis miért törne?
2014. máj. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Már kitört Vietnám és Kína között. A románok meg sunyi fa*pók. Oda állnak ahol biztonságban érzik magukat. Ha melegedik a helyzet akkor mindenkinek megadják magukat. (nem is tudom kire emlékeztetnek h- val kezdődik és ungari a vége)
2014. máj. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13%

NEm tudom miért jó ez a jobberek részéről, hogy akármi történik, csak kérdezik/mondják az ostobaságaikat.

De mint a bolond az intézetben a rács mögött, minden józan észt félretéve beszélnek a kedvenc paranoiás butaságaikról.

Például erről a romániai kérdésről.

2014. máj. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 szántóvető ***** válasza:
77%

ez a hét kérdése.

úgy kezdődik egy háború hogy ellenséges terület fölött több napig vadászgépek köröznek?kik a szembenálló felek?egy kicsit le vagyok maradva.

2014. máj. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Őszödi Ferenc ***** válasza:
82%
A háború érdeklődés hiányában elmarad.
2014. máj. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Románia és az USA közös légi hadgyakorlatot tart.


Lemaradtam valamiről? Eddig Észak Korea, Szíria, Irán, Irak, Afganisztán, Líbia, Ukrajna miatt akart kitörni világháború, most már Románia az új célpont?

2014. máj. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk alapból bírom az "állítólag" kezdetű mondatokat.
2014. máj. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Állítólag 5000 tankot rejtettek el az alföldön egy bunkerben vészhelyzet esetére.

Állítólag...........

2014. máj. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!