Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Egy tüzérségi támadás esetén...

Egy tüzérségi támadás esetén hol nagyobbak a túlélési esélyeim egy épületben vagy kint a nyílt utcán lehasalva?

Figyelt kérdés
2014. máj. 19. 00:50
1 2 3
 11/21 Lumpenproletár ***** válasza:

"most csak városban fellelhetö lehetőségek közül lehet választani tehát bunker stb most nem játszik."


Szerintem aki kizárólag bújni akar és a fenti kritériumokkal az...halott.

2014. máj. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

"Lumpenproletár nevű felhasználó válasza:


Az az igazság hogy egy valódi háborúban nem elbújni kell hanem minél nagyobb harcoló tömeghez csatlakozni és...először is ha ti támadtok az már nagyobb esély a túlélésre."


A Don kanyarnál történteket átugrottad történelem órán? Ott 200 ezer harcoló magyar katona volt, és meghaltak. Van halvány lila gőzöd is arról mivel operált az orosz tüzérség? Ott apukám nem volt életben maradási esélye senkinek aki harcolt. Sok kilométerről 200mm-es repeszek ezreivel megszórják azt a területet, ahol a felderítésük alapján lehettek, és azon a területen bizony mindenkinek meszeltek. Hogy harcolsz ellenük? Leggéppisztolyozod őket? Nem is látod őket! Ha meg a "tömeggel" nekik mész, akkor meg a katonák, meg a tankok géppuskáznak le.

Ha nincs tüzérséged vagy légierőd, baxhatod. A kérdező nem úgy értette a kérdést, hogy a Counter-strike-ban meg a COD-ban hogy működik ez Xbox-on felnőtt barátom.


Amit mondasz annak annyi értelme van, mint bombázó repülőket megdobálni kővel.

2014. máj. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Lumpenproletár ***** válasza:
6%

"A Don kanyarnál történteket átugrottad történelem órán? Ott 200 ezer harcoló magyar katona volt, és meghaltak. Van halvány lila gőzöd is arról mivel operált az orosz tüzérség? Ott apukám nem volt életben maradási esélye senkinek aki harcolt. Sok kilométerről 200mm-es repeszek ezreivel megszórják azt a területet, ahol a felderítésük alapján lehettek, és azon a területen bizony mindenkinek meszeltek. Hogy harcolsz ellenük? Leggéppisztolyozod őket? Nem is látod őket! Ha meg a "tömeggel" nekik mész, akkor meg a katonák, meg a tankok géppuskáznak le.

Ha nincs tüzérséged vagy légierőd, baxhatod. A kérdező nem úgy értette a kérdést, hogy a Counter-strike-ban meg a COD-ban hogy működik ez Xbox-on felnőtt barátom.


Amit mondasz annak annyi értelme van, mint bombázó repülőket megdobálni kővel."


Azért mert a nagypapád a vesztesek oldalán állt és ezt a sérelmet azóta sem tudtátok feldolgozni attól még nincs igazad. Tudod ha rossz célért rossz eszközökkel támadsz meg egy országot akkor könnyen úgy járhatsz mint akik úgy jártak.

2014. máj. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Lumpenproletár ***** válasza:
6%
És az is látszik hogy az illető milyen pökhendi módon foghegyről próbál kioktatni...látszik rajta-a stílusán hogy Horthysta csendör-típus...
2014. máj. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Lumpen, te elég retardált lehetsz, nem az ideológiáról volt szó. Amikor az oroszok is tömegesen rohamoztak a német géppuskákkal szemben, őket is halomra lőtték.
2014. máj. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Szerencse kérdése!

Inkább valami árok, vagy gödör kell. A ház rád omolhat, de ha az utcán hasalsz, akkor is rád eshet valami.

2014. máj. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
84%

Nem szoktam személyeskedni Lumpenproli, de te tényleg valami irtó nagy barom vagy.

1. Nagyapám magyar volt, Magyarországon élt és az állampolgársága is magyar volt. Hol a p1c.sába kellett volna harcolnia, ha nem a magyar hadseregben te s€g..glyuk! Megsúgom, nem önként jelentkezett, hanem kapta a meghívót és mennie kellett, mert máskülönben az a legkevesebb, hogy börtönbe csukják. Ez a sérelem egyébként már rég fel lett dolgozva, engem meg soha meg sem viselt, inkább egy picit büszke vagyok a nagyapámra. Azért is, mert később az orosz hadifogságból is hazatért, szóval nem volt piskóta az öreg.

2. A bombázásos esete neki nem a Don kanyarnál történt, hanem a kiképzőhelyén egy magyar laktanyában, amit repülőgépekkel bombáztak. A Don-kanyarban történt magyar tragédiát illusztrációként hoztam fel, hogy mennyire esélytelen kézifegyverekkel nagy tömegben tüzérségi támadás ellen harcolni. Szót sem említettem arról, hogy ez kinek a hibája volt, vagyhogy azóta pszichiáterhez kellene járnom, hogy fel tudjam dolgozni, ezeket csak mind te képzeled be.

3. A te nagyszüleid kiknek az oldalán harcoltak?

4. "És az is látszik hogy az illető milyen pökhendi módon foghegyről próbál kioktatni...látszik rajta-a stílusán hogy Horthysta csendör-típus..." Több közöd van neked a liberál-zsidó-hazaáruló típushoz, mint nekem a horthystákhoz. Ezt csak azért kapod meg, mert tipikus náci-fasiszta-horhystázó tipikus zsidóproli hülyegyerek vagy.

Az első válaszomban nem volt semmi személyeskedés, pusztán az idétlen véleményedet kritizáltam, most viszont már joggal megsértődhetsz és nácizhatsz kis hülye lumpenproli, és írhatsz akármit, a témát lezártam. Legjobbakat te f@s..z!

2014. máj. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen épületben, ahogy már leírták, az utcán semmi sem véd a repeszek ellen, míg az épület falai megvédhetnek.


Persze az is előfordulhat, hogy rádomlik az épület, ha telitalálat éri, azonban ha a nyílt utcán vagy olyan közel a becsapódáshoz, mint amikor az adott épületben annak eltalálása esetén, akkor mindenképp végedvan.


Egyébként városon belül talán az aluljárók és metróalagutak nyújthatják a legjobb védelmet szvsz, előbbiek egy része bunkerként szolgált volna nukleáris háború esetén is.

2014. máj. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Lumpenproletár ***** válasza:

Nagyapám(apai)1942 augusztus 19.-én került börtönbe kommunista izgatás(egy bizonyos város egy bizonyos gyárában próbálta egyébként sikerrel felnyitni a szemét a többi dolgozónak a gyártulajdonos viselt dolgaival szemben)ÉS katonai behívó átvételének megtagadása illetve az abban foglaltak magára nézve kötelező voltának elismerése okán!


Nagyapa 1945 január 12.-én szabadult miután a szovjetek kiszabadították!


Az"úr"többi megjegyzésére SEMMIT nem reagálok.

2014. máj. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
hát kicsit eltértetek a tárgytól de azért kaptam hasznos válaszokat
2014. máj. 20. 00:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!