Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Van itt olyan nő, aki a...

Van itt olyan nő, aki a Magyar Honvédségnél szolgált?

Figyelt kérdés
Lenne pár kérdésem hozzá, és ilyen pitiáner kérdésekkel nem akarok a Magyar Honvédséghez fordulni.

2014. ápr. 23. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Hugom ott van, ha gondolod közvetíthetek.
2014. ápr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van.
2014. ápr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nincs.
2014. ápr. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 LÁZADÓ válasza:
Én nő vagyok,bár nem katona de 2 és fél éve próbálok bekerülni úgyhogy valószínű hogy tudok válaszolni a kérdéseidre.Nagyon nehéz amúgy bekerülni.Én 2 és fél éve jelentkeztem,azt mondták hogy nincs hely az egész egyik alakulatnál se.Majd rendszeresen érdeklődtem és azt mondták hogy nőket nem igazán vesznek fel,pláne oda ahová én akartam menni.10 hónap után szóltak hogy mégis felvesz az alakulat és 2 hét múlva vizsga.Nem sikerült a fizikai és a pszihológia.Ezekért 2-szer felutaznom Pestre mert nem tudták megoldani hogy egy nap legyen.Fizikain a testnevelő tiszt 1,5 perc múlva abbahagyatta velem a felülést,1 perc után a fekvőtámaszt,amikre 2 perc van adva.Mondván hogy másodfokon 30%-ot kel teljesíteni.De ennyi ponthoz a futást a lehető legrövidebb idő alatt kellett volna lefutnom.Nem sikerült,lezártak 1 évre.Most megint megpróbáltam Kecskeméten?a futás sikerült,az erőnlétin két tiszt vizsgáztatott minket egy férfi és egy nő.A nő mindenkivel kötekedett,ezért a férfihoz mentem oda.Erre hegyet cserélt vele mondván hogy:a lányokat én vizsgáztatom!Vergődött hogy így nem jó, úgy nem jó és nem tudja értékelni,pedig szabályosan csináltam.És vigyorogva közölte hogy:alkalmatlan.Fél évig készültem a vizsgára volt hogy napi 10 km-t futottam és 1000 fekvőtámaszt és felülést csináltam.Mert ez volt az álmom.Nem lehetek katona mert egy rosszindulatú agresszív elmebeteg dönti el hogy ki lesz katona.Még 2 lány volt rajtam kívül azok 15-16 perc alatt lefutották,az erőnlétin ugyanúgy kötekedett hogy nem szabályos,ők is alkalmatlanok lettek.Mint a vizsgázók 70%-a.Én nem ajánlom ezt senkinek,az egész egy szivatás,mi utazzunk több száz km-t,majd a vizsgáztató nő aki vagy 50 éves féltékenységből kiszórja a vizsgán a fiatal lányokat.
2014. máj. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!