Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A C/D változatú F-18 Hornet...

A C/D változatú F-18 Hornet hadrendbe állításának van még létjogosultsága vagy inkább Super Hornetet kell használni helyette?

Figyelt kérdés
2014. márc. 29. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább a Super Hornet, az ausztrálok is azt vettek a régebbi F-18-asaikhoz, bár abban az esetben célszerű lehet, ha használtan, jó áron tudja az adott ország beszerezni őket, illetve csak így lehetséges, mert szerintem ma már csak a Super Hornetet gyártják.
2014. márc. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Gugu Gabor ***** válasza:

Melyik országban? Mit cserélsz F18 ra?

Vagyis persze, hogy az újabb jobb viszont felmerül a kérdés hogy van-e pénz rá, és mennyire van értelme, simán elképzelhető hogy az adott térségben még egy F18A is a csúcs kategóriát képviseli.

2014. márc. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mondjuk nálunk. Nem kéne semmit cserélni, hanem szolgálatba állítani valamilyen típust a Gripen mellé. A kérdés a Jobbik programjának olvasása után jött fel bennem. Ők is 2 típust akarnak üzemeltetni, csak ők nem valamely Hornet altípust képzelik el második típusként, hanem a Fulcrum-ot.


A Fulcrum-okkal értelmetlen vesződni, mert a javításuk többe kerülne, mint egy másik kéthajtóműves típus rendszeresítése. A Fulcrumnak méltó utódja lenne valamelyik Hornet változat.

2014. márc. 29. 22:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Az amerikaiak mostanság a C/D-ket felfejlesztik Super Hornetté azon felül, hogy gyártják is. Valahol olvastam, hogy egy elég nagy fejlesztési programot hoztak létre rá.
2014. márc. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, azt elfelejtettem leírni, hogy Growlerré is fejlesztenek régebbi F-18-asokat.
2014. márc. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdés hogy minek nekünk egy 2 hajtóműves, elsősorban hajófedélzeti üzemre kifejlesztett típus, és miből finanszíroznánk megfelelő darabszámot belőle.
2014. jún. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!