Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Kitartana velem ha az oroszok...

Kitartana velem ha az oroszok megtamadnak az ukranokat segiteni az ukranoknak?

Figyelt kérdés
2014. márc. 3. 01:18
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Itt csak te álmodozol. Azt hiszed, hogy ha kitoltad a COD-ot, akkor vagy akkora májer, hogy megállítod az oroszokat. Majd ha egyszer tényleg rád lőnek, és nem tudsz mozdulni a félelemtől akkor meglátod, hogy mekkora hülyeséget írtál. Golyó találat se olyan ám mint a játékokban, hogy lefeküdsz és kipihened. Kapsz egy találatot a hasadba, és úgy elszáll a harci morálod, hogy muterodért fogsz siránkozni. Ráadásul a harctéren max. olyan ellátást kapsz, hogy kikapják belőled a golyót, és gézzel tamponálják az új lukadat, aztán vagy meg maradsz(maradandó egészség károsodással) vagy nem. Nagyon el vagy tévedve a háború szörnyűségeit illetően.
2014. márc. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Te haver, attol hogy az oroszok elfoglaljak ukrajnat nekunk miert is kell majd oroszul tanulni!? Segitek: ukrajna egy orszaggal odebb van.
2014. márc. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
69%
Én az oroszokkal vagyok.
2014. márc. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Nyugi kérdező, én már tanulok! ;)
2014. márc. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
57%
Én a vízilovakkal vagyok.
2014. márc. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
70%

Azoknak az ukránoknak akarsz segíteni, akik miután erőszakkal átvették(?) a hatalmat, kapásból megszüntették a nyelvtörvényüket, amely biztosította a nemzetiségeik (például a a kárpátaljai magyarok) szabad nyelvgyakorlását?


A "lázadók" ukrán nacionalisták, akik nemzetállamban gondolkoznak, semmibe véve a kisebbségeket (8.5 millió orosz, 150 000 magyar, itd :) jogait.

Az , hogy az EU és az USA ehhez asszisztál, őket minősíti.

(A demokrácia grál-lovagjai, mi?)


A megszállt Krímről meg annyit, hogy azt Hruscsov kezdeményezésére, egy tollvonással csatolták Ukrajnához 1954-ben.

Soha nem tartozott Ukrajnához, ami különben egy érdekes ország, ami a XX. század előtt sohasem létezett.

Ukrajna egy terület volt - nem ország - amiért hosszú időkön át marakodtak az oroszok, a lengyelek, törökök, sőt még a svédek is (lásd Poltavai-csata).

Ha ez valaki szerint nem így lenne, kérem soroljon föl pár ukrán uralkodót (elég csak egyet is).

Esetleg a Halicsi fejedelemség jöhet szóba,de az sem klasszikusan Ukrajna, Halics itt van "nyugaton" a Kárpátoktól északra.

2014. márc. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Én megyek, de az oroszoknak segítek.

Amikor utoljára megindultak nyugat felé a ruszkik, megerőszakolták az összes nőt, talán most is ez lesz, és nem akarok ki maradni belőle



:D:D:D:D:D

2014. márc. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Előző, mehetünk, de a nővéredet én döngetem meg :D
2014. márc. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Oroszok senkit nem fognak megtámadni. Ha mégis eszükbe jutna fegyverkezni, a nato legyalulja őket hipp-hopp. Ahogy másokkal is szokták.
2014. márc. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Ukrán uralkodókat kértem, nem lepontozást...
2014. márc. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!