Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Van itt valaki aki készül a...

Van itt valaki aki készül a túlélésre?

Figyelt kérdés

Tudjuk, hogy elég forró a helyzet keleten és nem tudjuk milyen hatással lesz ránk nézve.

Olyan embert keresnék aki készül egy katasztrófa helyzetre és el tudna látni pár jó tanáccsal, hogy ilyenkor mi a teendő, gondolok itt élelmiszer/ivóvíz raktározásra és önvédelemre


2013. aug. 28. 19:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
A legutóbb -Líbia bombázásakor- is ilyen "izgatott" voltál?
2013. aug. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
Nyugodj már le, szülj sok gyereket, vagy csinálj sok gyereket, dolgozz, bulizz, ha pedig háborúzni akarsz, irány a honvédség, majd az önkéntes kivonulás keletre. Ennyi.
2013. aug. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

nem háborúzni akarok, hanem túlélni, ha esetleg oda kerül a sor

lehet túlreagálom de az utóbbi hetekben/hónapokban nagyon kiéleződtek a konfliktusok keleten

2013. aug. 28. 19:07
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

National Geographinos van egy csomó ilyen műsor.

[link]

2013. aug. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Forró a helyzet? Szerintem inkább nézz utána, hogy mi zajlott a Hidegháború alatt Közel-Keleten és, hogy az mennyire érintett minket.
2013. aug. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

Jó, akkor "éld" túl a háborúdat.


Nagyobb esélye van annak, hogy egy "rejtett erőforrás" szúr le még ma, mintsem, hogy egy háború miatt halj meg az elkövetkező 30 évben!

2013. aug. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Természetesen van.
2013. aug. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Itt biztosan nem lesz emiatt háború.

De ha olyan háború lenne, hogy lebombázzák a városokat, akkor nem lenne se víz, se gáz, se áram. Erre hogyan akarnál felkészülni?

2013. aug. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én nem de majd akarok valamit csinálni ez ügyben, mert néztem a Túlélési praktikákat és szerintem nem olyan nagy hülyeség, amiket csinálnak. Jó 100 ezer dollárért bunkert venni az túlzás, de sok dolog jól jöhet akár természeti katasztrófánál is.
2013. aug. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Csak annyi, a omlik a gazdaság, akkor nem lennék a városi nép helyében! Hogyan fűtenél, szereznél ennivalót, hol tárolnád, valamint hova rejtenéd el a haramiák elől!?
2013. aug. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!