Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ez hátrányt jelent nekem?

Ez hátrányt jelent nekem?

Figyelt kérdés
Jelenleg 3.-os gimnazista vagyok. Jövôre jelentkezni akarok a Közszolgálati Egyetemre. A fizikumom jó, az eszemmel sincs gond. Azonban van 3 problémám: szemüveges vagyok, enyhe gerincferdülésem van és a hallásom még éppen elfogadható a számok alapján. Ezen problémák mellett is van esélyem a katonai pályára?
2013. jan. 15. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs. Ezek külön külön még csak elmennének de így összeadva. Nem tudod letagadni valamelyiket?
2013. jan. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem. Annyival kiegészíteném, hogy a hallásvizsgálat idején náthás voltam. Talán kicsit ez is közrejátszott.


A hátammal nem tudom mi a helyzet. 2éve voltam ortopéd orvosnál ô azt mondta, hogy ninvs bajom, az iskolaorvos szerint(2 szerint is) van. Jártam gyógytornára, talán segített. Mindenesetre kérek majd idôpontot, de másik orvosnál. Aki megvizsgált 1 perc alatt lerenxezett.


A szemem viszon rossz. -1 és -1,5-es a szemüvegem, alkalmi használatra. Ez kizáró ok?

2013. jan. 16. 17:25
 3/5 vzs ***** válasza:
a gerincferdülés majd ott elválik, az ottani orvos véleménye a fontos, ha már az eddigiek nem értettek egyet. a hallásvizsgálat ugyan ez. ott dől el, ha van némi zajártalom, az nem kizáró ok, a szemüveg sem, csak bizonyos szakokon...
2013. jan. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
1 biztos a katonaságba így is mindent tisztán fogsz hallani :) Igen Uram!
2013. jan. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lövész természetesen nem lehetsz ( én is erre a pályára készültem :(. ), de szerintem , ha nincs konkrét cél, hanem a katonai pálya, valahol csak van kiskapu :D.
2013. jan. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!