Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Melyik éri meg inkább? idegenl...

Melyik éri meg inkább? idegenlégió vagy egyetem?

Figyelt kérdés
szóval elmennék a nemzetvédelmi egyetemre 25évesen végeznék elötte összeismerkednék egy lánnyal összejönnénk talán később gyerek rezsi adó stb-t fizetni ellenben 17-18 évesen mennék az idegenlégióba semmi adó stb 23évesen lenne 18 millió ft-om visszamennék még egy 1,5évre éles bevetésre és tessék már megvan a pénzem 25évesen. Mi a véleményetek?
2009. aug. 13. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a légióba a jelentkezők kb. 8 százalékát veszik fel, a többit kihajítják az első 3 hétben így te tudod, hogy egyáltalán van-e alternatíva amin gondolkodsz.
2009. aug. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon szeretnék bekerülni most ráhajtok az edzésekre
2009. aug. 13. 11:32
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

Általában a nagy élettervek sosem úgy alakulnak ahogy az ember tervezi....

Élesbe sok minden más, mint ahogy előre elképzeljük...

De sok sikert hozzá!

Amúgy én előbb az idegenlégiót választanám

2009. aug. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

"23évesen lenne 18 millió ft-om"


Ja, vagy 19 évesen temetésed.

Megéri?

Nekem nem érné meg.

2009. aug. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha képes vagy rá menj és ne nézz vissza. Ha végigcsinálod akkor jó sok pénzel és és francia nyelvtudással-állampolgársággal gazdagodsz. Ráadásul ha végigcsinálod akkor olyasmit mondhatsz el magadról amit nem sokan. sok sikert. Ha testi adottságaim engednék akkor én is mennék.
2009. szept. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!