Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogy lehetne egy magyar...

Hogy lehetne egy magyar férfinak bekerülnie a brit hadseregbe?

Figyelt kérdés
Egyik nap beszélgettünk a családommal erről és félre ne értse senki nem hazaáruló vagyok vagy valami de szeretnék katona lenni azonban nem a Magyar Honvédségben.Mondták,hogy francia idegenlégió de nekem az annyira nem tetszik mert nem állat akarok lenni hanem katona.Mivel az angol nyelv elég jól megy így arra gondoltam mi lenne ha a brit sereg lenne a cél?Tudom ahhoz brit állampolgárnak kell lenni de amikor ez meg van utána szerintem semmi akadálya.Mit gondoltok erről lehetne esélyem? Kérem akinek komolytalan a válasza ne írjon, a kérdésem komoly!Aki válaszol annak ezúton köszönöm.:)

2012. aug. 3. 07:13
 1/6 anonim ***** válasza:
34%

A brit katonák is jócskán tettek olyat az elmúlt években, ami nem emberhez méltó. Parancsra akarsz menni Iránba gyilkolászni ártatlan embereket, gyerekeket, nőket?

Legyél óvatos ezzel a lelkesedéssel!

2012. aug. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mire a brit állampolgárságot megszerzed, már csak obsitos lehetsz.
2012. aug. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben akár próbálkozhatsz az amerikai tengerészgyalogságnál is, az állampolgárság nem kötelező ott (persze előny ha van).
2012. aug. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
nekem ez a kijelentés nagyon nem tetszik! Az idegenlégióban nem állatok vannak, hanem a világ legjobb és legelitebb katonái. Van egy nagyon nehéz akadálypályájuk és versenyeztek az amcsikkal. Nekik bő háromnegyed óra volt az idejük, az amcsiknak pedig HÉT óra!!! Mik ők szerinted, ha nem a legjobb katonák? De ha oda be is jutnál, elfelejthetnéd a családod, mert a bejutás pillanatától kezdve ezt a szerepet átveszi a század ahova besorolnak! Szóval én sem ajánlom. De én nem tippet jöttem adni, hanem csak a légiót megvédeni. :D
2012. aug. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké.Elfogadom a véleményedet és köszönöm szépen!:)
2012. aug. 5. 16:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a téma engem is érdekel,csak én vagy az SAS-hez (special air service),vagy a RAF-hoz (royal air force).Bár én csak 1 max 2 évre,és azért,mert pilóta szeretnék lenni,ehhez viszont kell sok repült óra,mait gyakorlatok során jól össze lehet szedni :)
2012. aug. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!