Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A bátyám szeretne önkéntes...

A bátyám szeretne önkéntes katona lenni be is ment Debrecenbe a sorozó irodába de azt mondták most nincs toborzás, ez már így működik?

Figyelt kérdés
Csak toborzásra lehet ?és ha igen mikor soroznak milyen időközönként vagy mitől függ ???
2009. jún. 26. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországnak nagyon gyenge a hadserege, hadi felszereltsége. Ha háború lenne bármely környező ország, még Ausztria, a "semleges" is könnyedén le tudna igázni minket.


Bocs, hogy nem a kérdésedre válaszoltam. Sajnos nem vagyok tájékozott a szabályokban. Csak kicsit félelmetes ez a dolog és jó, ha az emberekben tudatosítódik.


Szorítok a bátyádnak! Az én dédapám leventeoktató volt. ;)

2009. jún. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az én bátyámnak ez lenne a mindene mesterlövészetig akar eljutni apám családjából mindenki fővadász volt és hát van érzéke a tesómnak hozzá vagyis a célzáshoz ,én is remélem hogy sikerül neki:)
2009. jún. 27. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!