Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Katonaság (Magyar Honvédég)...

Katonaság (Magyar Honvédég) mellett család alapítás? Szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi különös, ugyanaz mint másnál. Egy esetben lehet bibi, ha misszióba mész fél vagy egy évre, mert az alatt csak egyszer-kétszer jöhetsz haza, és az internetes kapcsolattartás is korlátozott lehet. Egy stabil kapcsolatnak ez nem árt, de sok kezdeti, kevésbé stabil kapcsolat e miatt felbomolhat.
2012. márc. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz.Mások is megtudják oldani.Persze kicsit szar ha mondjuk egy vagy fél évre kimész és addig sem láthatod a családod meg persze az a veszély is fent áll hogy meghalsz.
2012. márc. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Apukám katona volt, nagyon sokat volt külföldön. Koszovó, Oroszország, Amerika, Svédország, Ciprus, Horvátország, Irak... Ahol épp balhé volt.

Anyukám 5 évig bírta, elváltak.

Én csak akkor ismertem meg igazán, amióta itthon van. Biztos neki is furcsa volt azt hallgatni, hogy a Sári a B-ből csúfol a copfom miatt, amikor két nappal korábban tankkal járt....

2012. márc. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Lehet családot alapítani csak fél év alatt most már nem jöhetsz haza misszióból megszüntették.
2012. márc. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly? Nincs már a missziók alatt szabadságolás? Sehol?
2012. márc. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Viszont a misszióból egy év után hazahozol annyi pénzt, amennyit itthon 15 év alatt tudnál összespórolni. Megfontolandó.

Nem k.rválkodósfajta nőstényt kell választani, és nem lesz gond. Jah meg nem árt túlélni.

2012. márc. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!