Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha egy katona fejbe lő egy...

Ha egy katona fejbe lő egy másikat egy gépkarabéllyal, az túléli, sőt még viszonozza is a tüzet?

Figyelt kérdés

VVan 1-2 számítógépes játék ami háborús, és van 1-2 ami valósághű elvileg, és az a fura benne,m hogy fejbelövök egy ellenfelet láthatóan nem a sisakját találom el, hanem az arcát, vagy a tarkóját, erre maximum elesik, majd felkel, és mérgesen tüzel rám.


A valóságban ha fejbelőnek valakit az is így fog viselkedni?

Nem éppen elájul, sé ott hal meg abban a pillanatban?


2012. febr. 25. 20:38
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Előző, az oldal ahonnan linkeltem a képet az volt írva, hogy egy ellenőrzőpontnál történt lövöldözésnél találták el azt hiszem Irakban.
2012. febr. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 ThorgilsX ***** válasza:
Akkor nem szóltam,csak hm nem tudom....ez nekem egy tipikus ilyen roncsolt sérülés amikor egy tárgy(nagy) nagy sebességgel nekicsapódik vkinek/vminek. Életből vett példa: láncos buzogány. v 7levelű, pl a nyak tetején.
2012. febr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Ha valakit fejbe lőnek, az ritkán éli túl. De ha nem is hal meg azonnal, az biztos, hogy már nem lesz harcképes. Tehát visszalőni nem nagyon fog. Aki erős idegzetű, annak itt a tálib "szabadságharcosok" hatásbemutatója, amit pakisztáni rendőrökön hajtanak végre. Jól látható rajta mi lesz a fejjel, ha karabéllyal eltalálják.


[link]

2012. febr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

tegnap 22:34

gyors ítélet afgiban

teljesen igazuk van, minek szarozni?

2012. febr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ez Pakisztánban van.
2012. febr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
és akko mivan!?????
2012. febr. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!