Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Tud-e valaki a sugarzo fegyver...

Hajdu Peter kérdése:

Tud-e valaki a sugarzo fegyverekröl, Radon stb olyan ami kombinalva van lezerrel, es atmegy szinte mindenen? Azert, hogy tavolbol egy embert sugarozzanak szedulest vagy barmi mast okozzanak neki?

Figyelt kérdés
Milyen vedelmet lehet az ilyenek ellen hasznalni ? Hato tavolsag 1kilometer is lehet . Kinek lehet ilyen a tulajdonaban , es milyen buncselekmeny ha hasznalja ?
2012. jan. 18. 17:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
22:35: kezdem látni, hogy az elmebetegeknek is alakulnak kis szubkultúráik.
2012. jan. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
En informaciot kertem roluk , es vedekezes ellenuk . Sose lehet tudni hatha valakit eppen tegnap rugtak ki a titkos szolgalattol , es egy könyvtarbol beirja ide nekem . Akik meg skrizo betegsegekröl irnak egyertelmu , hogy nagyon is tudnak rola csak ilyen jellegu valaszokat kell , hogy adjanak ha szo esik ilyesmiröl .
2012. jan. 19. 20:27
 13/15 anonim ***** válasza:
Lelepleződtem, bevallok mindent! Egyszerre dolgozom a CIA-nak, az FBI-nak, az illumináltaknak, a szabadkőműveseknek meg a Bilderberg-csoportnak is.
2012. jan. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 ThorgilsX ***** válasza:
Ilyen helyekről nehéz kirugatni magaddat...a takarító meg nyílván nem tud semmit...
2012. jan. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
18:50 amit kilinkeltél kérlekszépen azt a nácik csinálták a 2. világháborúban. Találtak tervrajzokat az antarktiszon , csészealjakról és más találmányokról , olyan motorról ami levegővel és vízzel megy , nézz utánna de amikor a bukás szélére kerültek akkor minden prototípust megsemmisítettek. Ezekket a járműveket használták USA ellen is mikor rájöttek a bunkerre és kiküldtek 1 hajóhadot az elpusztítására.
2012. jan. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!