Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Jelenleg ki a vilag ura vagy...

Jelenleg ki a vilag ura vagy vezetoje?

Figyelt kérdés
Tudni akarom h. ember iranyitja-e a legtobb masik ember sorsat
2012. jan. 11. 10:02
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Kosz a valaszokat es igen a piacban lehet a valasz
2012. jan. 11. 16:35
 12/20 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=wm9dSsKMgn8


Nézd végig, minden benne van.

2012. febr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Optimus főzevér vagyok.
2012. júl. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
A kb 130 emberből álló Illuminátus kerekasztal a világ ura.
2012. aug. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ma, a világot befolyásoló vagyon ,kb 2-300 személy kezében van .Ezek között túl sok keresztény embert nem találsz.

Talán beszédes, hogy ezek a hatalmi csoportok játszva elérték hogy az usa évente 3 milliárd dollárt adjon a rasszista izraelnek.

2013. márc. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 mustafa33 ***** válasza:
Mit gondolsz mit jelent a 33 a nevem után?
2013. márc. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

A világot jelenleg az 50 év feletti férfiak uralják (sajnos). Az ő kezükben van a Föld összvagyonának jelentős hányada (pontos számot nem tudok fejből, ha gondolod, nézz utána).

Eközben pedig a gyerekek el vannak nyomva, sok millióan éheznek és lelki terrornak, agymosásnak vannak kitéve. Én életem céljának, szent küldetésemnek tartom, hogy a gyerekek élére álljak, és egy hatalmas forradalmat robbantsak ki, amellyel a gyerekek átveszik a világuralmat. Aztán jönne a megtorlás!! Pl. agyonlövetném a sok gyerekgyilkos anyát, akik abortuszra mentek. De az orvosok sem úsznak meg! Meg akik verték a gyereküket azok sem!


Ne haragudj, de a terveim további részleteibe nem foglak beavatni, mert titkos. Stratégiai jelentőségű dolgokat nem fogok itt a gyik-en közszemlére tenni, meg kifecsegni.

2013. márc. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 mustafa33 ***** válasza:
Figyu előző, ezt a scifit már 1980-ban olvastam a Galaktikában. ☺
2013. ápr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Előző: hú, én viszont nem!!

Lécci, írd le nekem, melyik számban szerepel! El szeretném olvasni. Tutira találnék benne jó ötleteket, ami eddig nem jutott eszembe.

Amúgy én nem tartom a sci-fi műfajt őrültségnek, sőt, szerintem a ma sci-fijéből lesz a holnap valósága.

2013. ápr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 mustafa33 ***** válasza:
Már nem tudom, sokat olvastam, akkor volt az ellenkezője is, az öregek lázadása. De a tiedhez a Kukorica gyermekei horor is hasonlít.
2013. ápr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!