Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Várható magyarország elleni...

Várható magyarország elleni háború? Vagy közeledik a 3. világ háború?

Figyelt kérdés
A tv ben is rádióban is mondják/felkészítik az embereket egy támadásra, míért? amit sokan mondtak ,jósoltak be követ kezhet? atom támadásra készítik fel az embereket,és hallotam olyat hogy az izraeli hadsereg 4000 katonálya van itt Mo.-on és nem toom mennyi atomsiló is van táborfalván.
2011. nov. 21. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

A Magyarok titkos atomkísérleteket folytatnak, de néha elszökik egy-két alany, ezért őket politikussá teszik.


katonálya? Az nagy gond mert a népünknek nincs egy katonálya sem.

2011. nov. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hamarosan kitör a III. világháború, nézd meg kérdésem:


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__hadsereg-hadvezetes_..

2011. nov. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, a harmadik világháború küszöbén állunk. De te melyik bolygón élsz, hogy számodra ez kérdéses?
2011. nov. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
A kérdező a kurucinfó és postásimre újabb szerencsétlen áldozata. További jó rettegést, valamint eredményes ismerkedést kívánok a magyar nyelv helyesírásának rejtelmeivel :)))
2011. nov. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%

Nem valószínű hogy a közeljövőben kitörne egy világháború. Nem értem hogy valaki miért kezeli ezt tényként.


Igen ma is volt az országban riasztási gyakorlat. És?? Ez egyet jelent egy háborúval? Főleg egy atomháborúval?? Egyébként csak kipróbálták hogy működik e a technika és a közvéleményt milyen gyorsan tudják tájékoztatni egy esetleges vészhelyzetről. Atombunker az országban pedig nem sok van. Szóval ha ki is törne egy ilyen háború, nem nagyon lenne hová bújni.

2011. nov. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az azonnali lepontozás helyett inkább elmondhatnátok mi bajotok is az előbb leírt szövegemmel.
2011. nov. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én nem értem.

mindig kell találni valami szezonális dolgot, ami miatt rettegni lehet, ami miatt egyszer a kics*szett életben nincs egy nyugodt napja az embernek?


az, ami elég sok kérdésből kiderül, hogy nem lehetett hallani a próbariadót, azt jelenti, hogy a rendszer elavult, tönkrement, karbantartatlan stb. a próba ennek a feltérképezésére kellett, most majd lehet kicserélni az egészet.


nem azért csinálták, mert holnap hadat üzenünk az USA-nak (mivel az IMF-fel már megtettük, de most mehetünk segget nyalni nekik, mert megint pénz kell), hanem hogy lássák, mennyit kell fejleszteni a rendszeren.


egyelőre nincs világháború, majd ha lesz (amit kétlek, de legalábbis remélem, hogy nem) akkor lehet bombázni az oldalt a kérdésekkel (szó szerint) h akkor mi a f*sz van. de addig meg minek minden nap összeesküvés-elméletekkel és mindenféle légből kapott hírekkel együtt élnünk, amiknek ráadásul 110%-a a közelgő VH-ról, gazdasági csődről, apokalipszisről szól, nehogy már egyszer jól is érezze magát az ember.



summa summarum:

ha ennyire hiszel a III. VH-ban akkor kezdd el hordani a palackosvizet meg a konzervkaját a pincédbe, mert akiknek itt hirdeted az igét, egy része már amúgy is elhitte, a többi viszont nem is fogja.

2011. nov. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jaaaj....


"Várható Magyarország elleni háború?"

Mindig várható, de a valószínűsége jelenleg közel 0.


"...közeledik a 3. világ háború?"

Előfordulhat, igazság szerint nem tudhatjuk, de ha bekövetkezik biztos észre fogjuk venni.


"A tv-ben is rádióban is mondják/felkészítik az embereket egy támadásra, miért?"

Hogy tudják mi a teendő egy ilyen esetben.


"atomtámadásra készítik fel az embereket"

Ez sem példa nélküli a magyar történelemben.


"...hallottam olyat hogy az izraeli hadsereg 4000 katonája van itt Mo.-on"

Én is hallottam, ettől függetlenül a hír nem igaz. Izrael nem állomásoztat katonákat Magyarországon.(még titokban sem)


"...nem toom mennyi atomsiló is van táborfalván."

Én tudom, egy se.


Ez és az ehhez hasonló kérdések jól példázzák, hogy aki csak és kizárólag, mindenféle kétes (hír)??portálról szerzi az ismereteit, abban mennyire valóságtól elrugaszkodott világkép alakul ki. A szélsőséges média teljesen eltorzítja az emberek gondolkodását. Hitelt adnak olyan egyébként teljen logikátlan abszurd dolgoknak, amikről már az első pillanatban tudni kellene, hogy a valóság legkisebb szikrája sem lelhető fel benne.

Ez rendkívül veszélyes a jövőre nézve. Ezek az emberek képtelenek reálisan értékelni a dolgokat. Számukra a valóság, hazugság és csak a saját kis szürreális képzeletviláguk az egyetlen létező és kikezdhetetlen igazság.


Tudom, hogy semmi értelme nem volt mindezt leírnom, de hát ez van. Az időmből ennyi még kitelt. Szerettem volna még mást is de sajnos energiáim véges volta - minden szubjektív akaratom ellenére - természetes határt szabott ez irányú ambícióimnak.

2011. nov. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
31%
En szerintem a haboru kozel van es nem a irak es e felek fognak csatazni hanaem szerbia orosz kina irak pakisztan afganisztan es ezek fognak minket tamadni mink meg europa meg USA fogunk elenuk csatazni jolesz .
2011. nov. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!