Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogy viselné egy EMOS, ha...

Hogy viselné egy EMOS, ha behívnák őket katonának?

Figyelt kérdés
Tegyük fel van sorkatonai szolgálat.
2011. aug. 14. 23:17
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Voltam katona :DD
2011. aug. 14. 23:40
 12/24 A kérdező kommentje:
3 hónap Szabadszálláson utána a maradék 6 hónapot Hódmezővásárhelyen szolgáltam. Unalmas volt kiképzés után szinte semmittevés.
2011. aug. 14. 23:42
 13/24 anonim ***** válasza:
51%

nem neked írtam kérdező, hanem neki

A válasz írója 54%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:32

2011. aug. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Nyilván nem tapasztaltam de rokonok, ismerősök, akik abban az időszakban voltak katonák, mind erről számoltak be.


Én magam meg lelkiismereti okokból inkább a börtönt választanám, mint a katonai szolgálatot. (Mondjuk van polgári szolgálat, ami annyit tesz, hogy ilyen esetben olyan közhasznú tevékenységet kell végezni, mint pl az árvízkárosultak mentése) De bizony vannak olyan országok(pl Izrael), ahol akár börtönbe is zárhatják, ha valaki visszautasítja a behívást.

2011. aug. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
81%
biztos öngyi lenne
2011. aug. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
26%

00:20

Már nem azért, de amikor én emot látok az utcán inkább boldognak tűnik a maga társaságában, mint olyannak, aki meg akarja ölni magát. Ez csak egy béna sztereotípia, nincs külön olyan élőlény, hogy emo. Ez csak divat. Ennyi. Méghozzá már leírtam, hogy hanyatló. Egyre kevesebbet látni.

2011. aug. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
44%
Én sem mennék be ( bár nem ez volt a kérdés). Ez az ország nem tesz értem semmi jót. Amit kapok, az távolról sem jóság és keményen megdolgozom érte. Nem látom értelmét, hogy háború esetén bevonuljak. Ha már így is úgy is meghalnék... ha nem engedelmeskedek lehet ha csak börtön jár..az emosokról meg annyit, hogy nem, nem nyelnék le az első gránátot, amit a kezükbe kapnak.
2011. aug. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

mondjuk ez attól is függ, hogy kit nevezel emosnak

a divatemosokat akiknek hosszu a hajuk mert a válság miatt nem volt pénz fodrászra (azóta a legtöbbnek már punk taraja van legalábbis akiket ismerek annak igen) vagy az igazi emosokat akik magukbafordulva élnek ülnek egész nap egy helyen összegömbölyödve és sírnak

na ők tuti öngyilkosok lennének(és én őket valahol megértem)

de a divatemosok azok megkedvelnék a katonai cuccot és mondjuk divatkatonák lennének vagyki tudja mik

2011. aug. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

00:47

Olyan nincs, hogy nem divat. Minden divat, még az a vacak 50 ezer forintos mobil is az asztalodon, zsebedben, és a többi, bármi. Mindenki követi a divatot, szóval semmi értelme itt nagyzolni, hogy höhö ez divat, meg az divat.

Amúgy az, ha valaki összegömbölyödve sajnáltatja magát és öngyilkos akar lenni, az beteg ember, és rövid hajjal is az lenne. A depresszió betegség és nem csak az "igazi(?) emokra" terjed ki.

2011. aug. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
összegömbölyödve :D
2011. aug. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!