Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Van-e ártalmas időzóna a...

Van-e ártalmas időzóna a fizikai igénybevétel tekintetében?

Figyelt kérdés

Hivatásos katona vagyok.

A fizikai felkészülést, szinten tartást a szolgálatmentes időmben szoktam "házilag" megoldani.

Vallom, hogy a katonának mindig "ugrásra készen" kell lennie, ezért okafogyottnak tűnhet a kérdésem, de azért megfordult a fejemben, hogy van-e olyan időintervallum, amikor jobb "nem zaklatni" az emberi szervezetet fizikailag, - mondjuk időt kell neki adni ébredés után arra, hogy bevethető legyen.

Amennyiben ez igaz, akkor mennyi idő az, amely egészségügyileg ajánlott, hogy engedjük "feléledni" a szervezetet?

Vagy egyáltalán nincs szükség ilyen időszakra?

Jót tesz - például - egy embernek, ha felébred, felöltözik, és lemegy négy kilométert kocogni egyazon lendületében?


2011. aug. 11. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ajánlom figyelmedbe a kínai szervórát, szerintem igazán hasznos tanácsokat ad.

2011. aug. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2011. aug. 11. 18:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!