Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogyan kezdjem el, milyen...

Hogyan kezdjem el, milyen iskolák stb?

Figyelt kérdés
Én egy 14 éves fiú vagyok és jövöre kell felvételizni valahova. Katonai pályára szeretnék menni de ehhez milyen iskolák vannak? Középiskolára gondolok.
2011. febr. 5. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Tiszthelyettesképző.
2011. febr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A KPTSZI-re érettségi kell.Menj el egy normál gimibe vagy szakközépiskolába,érettségizz le.Ha jó tanuló vagy akkor menj a Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetemre,ha nem vagy annyira penge(én sem voltam),akkor KPTSZI.De más katonai középiskola nincs sajnos.
2011. febr. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja,ne haragudj,MH KPTSZI:Magyar Honvédség Kinizsi Pál Tiszthelyettes Szakképző Iskola.
2011. febr. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4%

Miért katonai? A katonaság minden formája a náczistákra és a háborús uszításra emlékeztet. Elhatárolódom!! Jelentkezz inkább az Országos Rabbiképzőbe. (Ha csak gój vagy, menj a Tescoba robotolni!) Shalom!

Shabbat van.

2011. febr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17:51 Anyádéknak még idejében eszébe kellett volna jusson az abortáció.....
2011. febr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző: Félelmet és rettegést keltettél bennem. Elhatárolódom! Ajvék!
2011. febr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te tényleg selejt vagy.
2011. febr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne menj katonának, ne támogasd a nagy cégek még nagyobb hatalomra jutását, és ne halj meg a kőolajért, vagy az ópiumért.
2011. febr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!