Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Csak én támogatom teljes...

Csak én támogatom teljes erővel hogy Izrael elsöprő offenzívákat indítson a közel keleten?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mivel már nagyon erősen ráférne az ottani országokra a szabadság ipari és emberi fejlődés szempontjából. Én támogatom a kultúrákat, mert rengeteg pozitívumot tudnak adni a népességnek, lássuk Japán és hasonló távol keleti népek fejlettségét és fegyelmezettségét. De a kérdés főleg a balliberális ember társaink felé irányul akik látszólag a nagy-nagy nyugat felkapott híreire hallgatva támogatják palesztínában, lebanonban, szíriában és hasonló helyeken a nők erőszakos elnyomását, a népség terrorban tartását és a rasszizmust, főleg a feketék ellen, akik a mai napig rabszolgaként szolgálnak. Nem inkább támogatni kellene az Izraeli testvéreinket hogy felszabadítsák ezeket az országokat? Hogy a közel keleten is képviselhessék ezt az ilyen balliberálisok által szabadságnak hívott szexuális és gondolkodás beli agendákat, mert ha másban nem is egyezhetünk meg, akkor abban az egy dologban biztosan hogy a közel keleten Izraelen kívűl szivárványos zászló hódziher hogy nem loboghatna sehol mert a nőnek még az arcukat sem szabad mutatni sok helyen, nem hogy bármilyen féle jog vagy szabadság. Nem éri meg a népek szabadságáért hogy egy pár szélsőséges terrort fenttartó ember az életét veszti?

okt. 14. 00:34
A kérdező szavazást indított:
Igen, maradjon a jelenlegi helyzetben a közel kelet.
Nem, énis támogatom hogy felszabadulhassanak a közel keleti népek a terror uralom alól.
10 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Az ENSZ békefenntartói tehát terroristák...

Ezért kellett tankokkal benyomulni a területre

Egy másik országban (Libanon) az ENSZ békefenntartóit lövik az izraeliek


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Azon kívül, az ártatlan civileket miért kell bombázni?

Ja, hogy véletlen félrement.... Meg hát ők szóltak, hogy rakétázni fognak....

Ugye, mit számít ezer meg ezer civil áldozat?....

Cél szentesíti az eszközt, ugye.....

okt. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Igen, csak te. Én azt támogatom, hogy Izraelt regulázzák meg, fegyverezzék le, és kényszerítsék rá, hogy hagyja abba az imperialista, terrorista műveleteket.
okt. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Az én európai szempontomból az lenne a jó, ha Izrael megsemmisitené Irán atomprogramját, mert ezzel lényegesen csökkenne a nukleáris világháború veszélye.
okt. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen, ha támogatod menj oda személyesen is támogatni!


Vagy csak fotelből van ekkora arcod?

okt. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
1, Valamilyen szempontból igenis szentesíti az eszközt, mivel a Náci németország leverésében is rengeteg civil veszítette életét mégis ledölt egy szélsőséges rezsim ugye?
okt. 14. 18:38
 6/10 A kérdező kommentje:
2, És akkor Iránban, Palesztínában és Lebanonban folytassák a nők erőszakos elnyomását?
okt. 14. 18:39
 7/10 A kérdező kommentje:
4, Nem érzelmekre alapoztam ezt a kérdést hanem inkább arra hogy a Baloldal mit gondol arról hogy Nők jogát elnyomó, erőszakos vad népeket támogatnak és az ellenük fellépő erőket szídják, azt hittem lesz valami konkrét ok, de látom erre nem lehet számítani a szélsőbal lényeknél már a mai napokban, szerencsére fordul a kocka és mindenhol megint kezdi az ész és az értelem átvenni a hatalmat mert látjuk mi lesz a liberalista országokban(angliában most és lebanonban az 1970 évek vége felé)
okt. 14. 18:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne erőlködj kérdező, mindenki látja, hogy a kérdés muzulmán provokáció.
okt. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Az USA-nak se ment a muzulmán országok megváltoztatása, hozzá képest az izraeli háttér jelentéktelen. Csak a szomszédos országok ellen elég, azokat tönkre tudják verni, ha nem áll be mögéjük nagyhatalom.
okt. 15. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
Mi baloldaliak Izraelt támogatjuk, csak a békét a kétállami megoldással érnénk el
okt. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!