Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Láttatok már ilyen videót?...

Láttatok már ilyen videót? Mit gondoltok erről? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Barátnőm mutatott olyan videót, ahol kiherélik a foglyul ejtett (ukrán) katonákat. Egyszerűen lehúzzák a gatyájukat és kivágják a golyóikat. A foglyok között vannak civil nők is, ők is végignézik. Nekem nőként szörnyű látvány volt. Állítólag a háború kezdete óta már volt több ilyen videó is. Ti láttatok már ilyet? Mi a véleményetek erről?

ma 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem.

De ez várható, hiszen az embert megváltoztatja a háború. Nagyon kevés ember van a világon, akinek olyan az önuralma és hideg feje van, hogy ugyanaz marad.

Azok az emberek akik ezt csinálták, azoknak ő sztük biztos megvolt rá az okuk.

ma 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Az a véleményem, hogy az oroszok se jobbak, mint anno az isis, akik embereket fejeztek le. Ilyen alantas, barbári szinten rekedtek meg. És ezeknek adná meg magát feltétel nélkül néhány hazai politikus.. Köpedelem.
ma 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem láttam, én szándékosan kerülöm az ilyeneket, láttam pár hasonlót régebben. Hallani hallottam róla.
ma 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vót má'n ez a kérdés.

A zemberek át tudnak menni állatba, az tuti. Ahol nincs erős vezetés, ott mindent lehet. Nézd meg a magyarokat a munkahelyeiken. Szerencsére (talán ilyeneket nem tesznek egymással, de mégis kibírhatatlanul tudnak egymással viselkedni és még háború sincsen.

ma 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!