Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A terrorbombázást miért...

A terrorbombázást miért használják a mai napig? Már a Második Világháborúban bebizonyosodott, hogy nem megtöri a lakosságot, hanem a saját kormánya mellé áll a közös ellenséggel szemben.

Figyelt kérdés

#eredmény #Teerorbombázás
ma 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolják, elrettentő ereje van.
ma 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Kérdezd a zsidókat.
ma 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18:39 - pont ezt akartam írni. :D
ma 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki meghal, akkor nem tudja támogatni a kormányát. Arra jó, hogy kiűzzék vagy kiirtsák a civileket, gerillákat, infrastruktúrát, otthonokat, mindent.
ma 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
arra jó hogy minél több civil meghaljon, ha megfigyeled ezt inkább a nyugat használja például az usa izrael usa például csak ő dobott le civilekre atombombát ráadásul kettőt általában terror bombáz arab országokban és ha megnézted az oroszok szépen finoman haladnak előre nem terror bombáznak !
ma 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-ös:


4-es vagyok. Igen, én is ezt írtam, csak szerinted ez rossz dolog, a valóság meg azt mutatja, jó, hiszen Izrael még sohasem veszített. Az Oroszok gyengék, ezért is nem győzhetnek Ukrajnában. Előre haladás? Az Ukránok a mai napig tartják Harkov régióban az állásaikat, 1944 óta nem volt példa, hogy ellenséges katona Orosz területen állomásozzon. Visszafelé haladtak.

ma 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!