Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A besorozott ukránok halála...

A besorozott ukránok halála Zelenszkij lelkén szárad, amiért nem köt békét?

Figyelt kérdés

ma 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%

Nem, Vlagyimir Putyinén, aki a háborút inditotta Ukrajna ellen.

Senkinek sincs joga egy megtámadott ország felett pálcát tőrni, amikor az a saját területeit védi.

ma 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%

1.

Az alábbi hasonlatot tudom mondani ,



láttam egy medve támadást a medve elkapott egy nőt elég rendesen, a nőnek már mindenképpen annyi volt körülötte volt még körülbelül 8-10 ember,próbálták botokkal meg hangos beszédel elriasztani a emedvét!


NA ennek az lett az eredménye hogy a medve még két embert elkapott egy helyett .

ma 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
el vagy tévedve, az ártatlan ukránok es oroszok vére Putyin lelkén szárad
ma 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2, az a baj a hasonlatokkal, hogy akármilyenek is, nem fog miattuk kevesebb ember ártatlanul meghalni.
ma 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
18%

4.

De, ha fölfogod a jelentését!

ma 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
5, én akármit is felfoghatok, az a rossz hirem van, hogy nem az én felfogási képességeimtől fog kevesebb ukrán meghallni, de sajnos, még csak nem is tőlem függ. Ha tőlem függött volna, senki sem halt volna meg a felfogási képességeim nélkül sem.
ma 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ha Zelenszkij letette volna a fegyvert, sokkal kevesebb ember halt volna meg. De Zelenszkij erőlteti a háborút, összefogdossa a menekülő fiatalokat és a frontra viszi őket.
ma 16:11
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha Putyin nem indit háborút, Zelenszkij-nek nem lenne, mit letennie.
ma 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De ez már megtörtént, úgyhogy ne mosdassuk Zelenszkijt. Hány ember halála kell, hogy megtarthassa a hatalmát?
ma 17:26
 10/12 anonim ***** válasza:
Ugyanannyira mosdatom az ukrán elnököt, mint, amennyire a történelem mosdatta az összes védekező ország vezetőjét.
ma 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!