Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Lehet esélye egyszer, hogy...

Lehet esélye egyszer, hogy kitörne egy magyar-szlovén háború?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel, hogy vmiről el kell terelni a figyelmet és egy gyengének ígérkező ellenfél felett aratott győzelem reményével ezt meg lehet tenni. Leopoldo Galtieri is így képzelte a falklandi kalanddal.

júl. 26. 09:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
#10 nekem mutassál egy forrást, légyszíves, ami alátámasztja ezt a hülyeséget? Lévén én itt lakom Szlovéniában. A másik, hogy miféle modernitással bír a magyar honvédség, miféle erkölcsi felsőbbrendűséggel és pláne hol van a zöldfülű, harcokat sosem látott katonáknak tapasztalata?
aug. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
10-esnek szerintem is hülyeségeket írsz.
aug. 1. 10:23
 13/21 anonim ***** válasza:
11-es szted ki győzne?
aug. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
A magyarok biztos nem.
aug. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem lett volna egyszerűbb ha azt írod hogy a szlovének? xd
aug. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Mitől kell a magyaroknak győzni. Nem igaz, hogy modernebbek a fegyverek, mert ilyen a felszerelése a szlovén hadseregnek is. A létszám meg semmi. Ha a magyar baka, mint a mezei nyúl úgy fog viselkedni egy másik ország földjén, mivel nincs is motiválva a harcra semmivel, akkor mit ér el a honvédség.
aug. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Jó, ez csak egy elméleti kérdés volt, már eleve a kérdés is egy hülyeség és 0% erre az esély hiába akarja ezt a kérdező és vágyik rá
aug. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

16# Te a 15 évvel ezelőtti Honvédségről beszélsz... Hogy lenne már szlovénia erősebb a régió leggyengébb országa katonailag Moldovával együtt...


Amúgy kit érdekel, hogy ott lesz?

Ez semmit nem jelent hacsak nem vagy katona akkor ne próbálj szakértő lenni... A Honvédség igen is erősebb ezt nehéz neked elfogadni de nem fog változni... De ha már infó kell a Honvédség eszközeiről és hogy mennyivel modernebb mindjàrt adok... A harci tapasztalat meg egyszerűen így van Szlovénia nem vett részt háborúba a világháború óta a délszláv háborúról meg elmondtam...

aug. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

16# itt van itt össze van gyűjtve


[link]

aug. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Délszláv háború Szlovéniában tíz napig tartott. És csak azért mert a szerbeknek nem kellett annyira nem tettek bele annyit. Mivel akkoriban kevés szerb lakott a területén.
aug. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!