Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Csak az EU fegyverutanpotlas...

Csak az EU fegyverutanpotlas mellet Kijev meddig bir kitartani?

Figyelt kérdés

Ha Trump megválasztják sokan azt hiszik az alapból békét jelent de az EU ugyan úgy fojtatni fogja a fegyverzest meg ha USA teljesen ki is szál.

Már a felfejlesztett EU hadi termelés van azzon a szinten hogy egyedül is ellasa Ukrajnát?



júl. 23. 19:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
Remélem nem sokáig.
júl. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%

Trumpot, folytatni, száll, azon...

Kimaradt az általános iskola?


Nem tudjuk milyen változásokat hozna Trump kiszállása az EU országokon belül. Aki nagyobb veszélyt látvaz oroszok közeledésében ( pl lengyelek ) azok valszeg megpróbálnának kompenzálni, ez extra lökés lehetne az EU hadiiparának és ebben sokan lehetőséget látnának. Az is lwhetséges forgatókönyv, hogy felfut az EU hadiipara és Ukrajna még évekig húzza. Persze az is, hogy ez nem történik meg és így rövid távon bedől Ukrajna...

júl. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%
Max 1 év utána elkezd összeomlani az egész ukrán front.
júl. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%
Gyakorlatilag amíg világ a világ és még két nap. Amint az ukránok ereje csökken az oroszok is azonnal visszavesznek. Nem vetted még észre?
júl. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Abban sem vagyok biztos, hogy az EU fenntartaná az eddigi támogatást, a németek már most közölték, hogy megfelezik. Magyarország pedig megvétóz mindent, ha az ukránok szívóznak.
júl. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
30%

Ha lehet hinni a számoknak, az EU már magában elég felszerelést tud majd adni 2025-től az ukrán hadseregnek ahhoz, hogy az legalább huzamosabb ideig tudjon védekezni. A jelentős támadóműveletekhez meg most is háromszor több eszköz és lőszer kellene.


Bizonyos szempontokból lehet jót is tenne az EU-nak, ha jönne Trump, mert akkor az EU kénytelen lenne tényleg biztosítani a saját védelmét. 400 millió ember él az EU-ban, nehogy már egy 150 milliós Oroszország, az Olaszország méretű gazdaságával fújja a kontinensen a passzát szelet.


De amúgy Trump se fog leállni teljesen a támogatással, Európából sem vonulnak ki. Azért az is sokat elárul, hogy a ruszkik miért nem akkor támadtak, amikor Trump volt az elnök. Mert k@rvára féltek tőle, nem tudták mit reagált volna erre. Ezt száz százalékig most sem lehet tudni, de aki bátran mer jósolgatni, hogy mit tesz majd Trump, az vagy vágyvezérelt, vagy ostoba.

júl. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%
22:26 - 🤡
júl. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
20%

#7

Sajnálom, hogy egy szerencsétlen csicska vagy, aki nem képes érvelni sem. Aludj inkább, te🤡!

júl. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
36%
23:05 - miért csesszem érveléssel az időmet? Úgyis tudom mit reagálnál: hülye vagy, nemisúgyvan, orosz propaganda, fideszes vagy stb...
júl. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
41%

#9

Oké. Csak bazzeg, nem esik jól, ha valaki sérteget. Írtam egy értelmes hozzászólást, amivel egyet lehet érteni, vagy nem, mindenkinek joga van hozzá, mégcsak nem is címeztem senkinek sem, erre idejössz, és van képed egy bohóc szmájlit tenn. Én értem, hogy fáj az ellenvélemény, de vajon az a követendő, ha ez így marad? Meg az ellenvéleményt kifejező személyt démonizáljuk? Ha nem akartál érvelni, simán tovább görgethetnél volna, de neked muszáj volt egy sértőt beírni. Ez itt a baj. Azzal meg ne gyere, hogy visszaszóltam, mert minden ember visszaszól, ha a személyét támadják, alázzák.


Ennyi, a soha viszontlátást! Én befejeztem ezzel.

júl. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!