Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az oroszok miért bombáznak...

Az oroszok miért bombáznak rákos gyerekeket Ukrajnában?

Figyelt kérdés
Mit ártottak az ukrán rákos kisgyerekek az orosz hadseregnek vagy Oroszországnak?

júl. 9. 05:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
79%

Ukrajna bombázott le strandra és nekik ez volt a válaszuk. Persze, én sem tudom elképzelni, hogy pont egy kórház lett volna a fő cél... valami itt nem stimmel.

Amúgy meg abba kéne hagyni az egészet, hát mennyi emberáldozat van már mindd a két oldalon, minek folytatni ezt az öldöklést, miért nem lehet végre tárgyalni tárgyalni és akkor nem halnának meg emberek. Ez mind a két fél hibája

júl. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
80%
Én még a nyugati sajtóban sem olvastam hogy akár egyetlen rákos gyerek is meghalt volna az elmúlt időszakban, orosz támadásban. Honnan vannak az információid? Tudnál forrást linkelni?
júl. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
82%

Nem hiszem, h szándékos volt. A kilőtt rakétak nagy része célt téveszt, és más helyen csapódik be. Ezen esetben pont egy gyerek korházba.

Ettől függetlenül a teljes felelősség Oroszországé. Ameddig folytatják a háborút és rakétákat indítanak lesznek ártatlan civil áldozatok is, köztük gyerekek.

júl. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

"Én még a nyugati sajtóban sem olvastam hogy akár egyetlen rákos gyerek is meghalt volna az elmúlt időszakban, orosz támadásban. Honnan vannak az információid? Tudnál forrást linkelni?"


Negmutatnád nekem kérlek, pontosan hol is írtam, hogy rákos gyerekek haltak meg?

Ha majd sikerül megmutatnod, akkor elhiszem, hogy nem szalmabábozol.

júl. 9. 12:24
 15/20 A kérdező kommentje:

@14 Egyébként pedig ezt most találtam:

[link]

Így most már elégedett vagy?

júl. 9. 12:48
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

"Így most már elégedett vagy?"

Igen, köszönöm a forrást. Én kérek elnézést, hogy nem vagyok 100%-ban tájékozott minden ukrán áldozattal kapcsolatban, mikor te teszel fel róla kérdést források nélkül...

júl. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

@16 Ez jogos, az lemaradt a kérdésből. Adtam is neked zöld pacsit a forráskérésért.

Kicsit felnyomta az agyvizemet az ilyen @4, @8, @9 válaszok, azt se tudja miről van szó de reflexből tagad. Ezeknek mindnek bele kéne verni a fejét a romokba ott a kórháznál. A jó édes ..., az hápog.

júl. 9. 17:28
 18/20 Nagy1A ***** válasza:
17! Hála Istennek, te mindent pontosan tudsz!! Akkor meséld el nekem, hogy az oroszoknak mi érdeke fűződik ahhoz, hogy éppen egy gyerekkórházat bombázzanak?? Meg azt is, hogy miért lövik rakétákkal a zaporizzsjai atomerőművet, amikor Ők vannak benne.......meg azt is, hogy miért robbantották fel a saját tengeralatti gázvezetéküket.....mert ugye, az ukránok ezt mondják!!.tehát akkor úgy is van!! Várom megtisztelő válaszodat!!
júl. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

"Akkor meséld el nekem, hogy az oroszoknak mi érdeke fűződik ahhoz, hogy éppen egy gyerekkórházat bombázzanak??"


Megtorlás a szevasztopoli incidensért, ők maguk is elmondták.

júl. 10. 12:02
 20/20 anonim ***** válasza:
Ugyanazért amiért Izrael is lebombázott gyermekkórházakat Gázában
júl. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!