Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogyan tudnék kijutni az...

Hogyan tudnék kijutni az amerikai seregbe?

Figyelt kérdés

Egyik elképzelt életformám lehetne az amerikai haditengerészetnél szolgálni, ezt hogyan lehetne megtenni?

Illetve melyik országnak van még fejlett haditengerészete?



jún. 25. 23:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
#9 Egészségügyi állapotod, fogazat, minden 120%-ra rendben? Legalább heti 3x rendszeresen sportolsz? Tanulmányi eredményed jeles közelében van? Matek, fizika full ötös minden évben? Elkezdtél már vitorlázó gépen vezetni? Neeeeem? Na akkor soha nem kerülsz vadászgépre, nemhogy az USA-ban, de itthon sem. A több tíz millió dolláros gépekre nem ültetnek rá csak 120%-os pilótákat, óriási a kiválasztás során a szórás.
jún. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
11# Kb itthon is nevetségesen sokan próbálkoznak de még helikopterbe se ültetnék őket nemhogy egy Gripenbe egy amcsi milliárd dolláros gépbe meg végképp
jún. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

Kérdező


A Francia Idegenlégióban nincsen semmilyen repülős, és helikopteres egység. A Francia Idegenlégióban a nehéztechnika az kimerül az AMX-10RC felderítő, és páncélvadász járműben, különben a harckocsik, a helikopterek, és az általad is kérdezett repülők az a Francia Hadsereg eszköztárába valók.


A Francia Hadseregben való katonáskodáshoz meg francia állampolgárság is kell.

jún. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező szerintem azt hiszi hogy az amcsi pilóták mind Maverick-ek és légi harcokban vannak minden második nap meg mit tudom én...
jún. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

Engemet is érdekelt kiskoromban a repülés, meg most is befizetnék egy körre, ha lehetne, de attól még amilyen követelmények vonatkoznak a pilótákra ...


Hát nem átlagembernek valók.

jún. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
77%
Én kukásautóra akarok kijutni.Szuper kukások vannak az usa ban
júl. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!