Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mennyit keres egy KMZ-s egy...

Mennyit keres egy KMZ-s egy rohamlővész vagy a MH Bornemissza Gergely 2. Felderítőezred és hogy hogy érdemes e a katonaságra vagy a különleges katosaságra támaszkodni fizetés szempontjából, mennyit lehet keresni bizonyos rangoknál, lent fojtatom?

Figyelt kérdés

Mennyire szar a katonaság pénz szempontjábol? Külföldi katosnaságokat vagy különleges egységeket is meghallgatok.

Komoly válaszokat várok.



jún. 22. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Kérdésáradatod alapján nem releváns, hogy ezeknek az adatoknak a birtokába juss! Szerintem ezt a választ komolyan veheted!
jún. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne "fojtasd" mert nem fogsz bekerülni. Aki csak a pénz miatt akar különleges egységbe kerülni az nem jut be, mert nincs meg hozzá a kellő motivációja hogy végigcsinálja az igen nehéz kiválasztási képzést.
jún. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Srácok, nem az én szempontomból hanem majd a jővő beli családom szempontjábol kérdezem azt leszarom hogy én parizert meg száraz kenyeret eszek egyész hónapban de a családomnak ezt nem engedhetem meg ezért szeretnék tisztában lenni minden részlettel, hiszen bízok benne hogy jobban értetek ehez mint én, kérlek titeket a kérdésre válaszoljatok.
jún. 23. 17:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak a Navy SEAL ami jó fizetést biztosítt :)
jún. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4# valamiért ugy érzem hogy te egy rettentően rosszindulatu ember vagy valamiért, nem szoktak ilyen női megérzésim lenni de te szerintem nem vagy egy jó ember de köszi a válaszod még nézelődök picit van 3 évem hogy le érettsegizzek. És majd csak utána kell menni valamerre.
jún. 23. 23:13
 6/9 anonim ***** válasza:

#5 Nem hiszem hogy attól roszindulatú lennék mert egy álmodozónak felnyitom a szemét. A Navy Seal-os és egyéb különleges alakulatos kérdéseid (mondatszerkezeteid azonosak) kezdenek a vicc kategóriába tartozni. Az élet nem egy akciófilm, nem mindíg a rosszfiúk halnak meg. Akik a pénz miatt akarnak bekerülni egy különleges alakulathoz azok többnyire nem kerülnek be, mivel sokkal kisebb befektetéssel (tanulás) sokkal jobb fizetéseket lehet elérni nyugaton.

Aki egy olyan alakulathoz vágyik az nem a jövőbeli családjának a megélhetésére gondol hisz lehet hogy meg sem éri a holnapot. Vagy a távolság vagy a kiképzés hónapokra elszakít a családtól-barátoktól, ők a pillanatnak élnek.

Nem véletlen az S.A.S. jelmondata: Aki mer az nyer :)

jún. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6#akkor te mit ajálnasz mit dolgozzak ami pénzt is hoz és lehet is szeretni értem én hogy azt is lehet szeretni hogy az ember egy kinai boltba robotol de én olyan munkára vágyok ami elismert pl egy navy seal, azt kell kitalálnom hogy miért harcoljak addig amig el nem érem egy álom kell nekem és ha lehetséges lenne a seal-é válás ezt megadhatná számomra
jún. 24. 10:28
 8/9 anonim ***** válasza:

#7 Nem tudhatom te mit szeretsz, mi tesz boldoggá. Próbálj meg olyan szakmát-hivatást találni amit örömmel tudsz végezni és ha sikeres leszel benne akkor az általában anyagilag is meg szokott mutatkozni.

Vagy tedd magadévá és élj a fentebb idézett jelmondat szerint: Aki mer az nyer.

jún. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mernék én ha biztos lennék benne hogy a törvények engedik a csatlakozást
jún. 24. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!