Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Egy nagy álmom megvalósithatat...

Egy nagy álmom megvalósithatatlannak bizonyult Amerikába a Navy SEAL-ek közé akartam tartozni de mivel túl sok év lenne az állampolgárság megszerzése így konkrétan lehetetlen hisz max 28 éves korig lehet jelentkezni én meg elvileg kicsusznék belőle?

Figyelt kérdés

Nagyon elkeseredetm, és nem találom merre kéne tovabb menni ami nagy dicsőseggel nagy kihívással és nagy hovatartozás érzéssel járhatna, tanácstalan vagyok ezért tőletek kérek tanácsot, hogy ti mit tennétek, ha valaki látna rá lehetséges modot a navy SEAL-é válásra nagyon szívesen meghallgatom.

16f



jún. 20. 11:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Duguljál már el, nem leszel Navy SEAL, tanulj egy szakmát, és helyezkedj el abban.
jún. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
Nem a korral van a baj, hanem azzal hogy oda gyakorlatilag lehetetlen bejutni. Mind fizikailag mind mentálisan nagyon keveseknek sikerül a felvétel. Aki ilyen kérdést meg ki ír az egyértelműen nem rátermett mentálisan.
jún. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig itt vagy? Vegyél el egy amerikai lányt.Vagy férfit,és akkor hamar megszerzed az állampolgárságot.
jún. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem szabad sok hollywoodi filmet nézni, mert a gyerek beleéli magát hogy az ilyen elitkommandók micsoda üdülőhelyek. Aztán már a kiképzés első napján sírva fakadnának annyira hű de jó nyaralás. De ha komoly a kérdés ott van a francia idegenlégió.
jún. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok rendes ér realista hozzászolást 2# de bizony a korral van a baj nezz utána 4# hogy tudnálak meggyőzni arrol hogy hozzám képest te egy szar darab vagy és semmi önfegyelmed nincsen, találkozzunk élőben? Menjünk el egyet futni vagy nem tudom te milyen mozgásban érzed magad otthon de nem ismersz és én sem téged annak ellenére egy egy szaros tini vagyok én is megérdempem a tiszteletet, a francia idegen légió nem szimpatikus számomra de jobban utána nézek hátha megtetszik a sok ehező afrikai gyerek kiratása és ahogy ketté harapják az europai kényelmes emberek lelkét és kitartási határát. Kérlek normális és ne ócsároló szövegekkel méltassatok a továbbiakban.
jún. 20. 12:17
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
#5 Éppen erről beszélek, hogy mentálisan nem lennél rá alkalmas. Tisztelet? Az ilyen helyeken nem kapsz tiszteletet, a kiképzés része hogy 0-24 azt hallgatod a kiképzőktől hogy mekkora egy senki vagy, ez a mentális kiképzés. Ha egy válasz miatt besértődsz ott nem fogsz?
jún. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nekik az a munkájuk hogy a saját halálomat kivánjam amivel apszolult semmi vajom nyilvan könnyebb szájhősködni, valószínű hogy megtörnék de az is lehet hogy nem így lenne nekem szüksegem lenne arra az ujjá születésre vagy eltemetésre amit ott biztosítanának, ha ugy nézzük igazad van, de ez most egy teljesen más közeg a kikepzők már nagyon sok mindent le tettek az asztalra viszont 4# nem tudom mit tett le az is lehet hogy egy 34 éves mama hoteles 140 kilos csoro informatikus az is lehet hogy egy ultramaratonsita, nem tudhatjuk hisz ez az oldal anonimitást is biztosít, nem lehet felkeszülni arra amit ott kapnék ez tény de probára szeretném magamat tenni ezzel nem tudom hogy mi lehet a baj hisz a saját életemet baszom el rá. Ennek az informácionak tudásának fenyébe folytassuk a beszélgetést avagy vitát kinek hogy tetszik.
jún. 20. 12:44
 8/20 anonim ***** válasza:

Elérhető célt tűzzél ki magad elé és akkor megadatik az öröm ha sikerül. Itt ebben a térségben, idegen állampolgárként a francia idegenlégió az egyetlen lehetőség ha csak nincs valamilyen különleges képességed.

-ott is bekerülhetsz az elitbe ha kiválasztanak az ejtőernyősökhöz.

-nem csak afrikában vannak bevetve.

-kapsz egy magyar viszonylatban értelmezhető fizetést, szállást, étkezést, és (javítsatok ki ha nem jól tudom) 5 év után francia állampolgárságot.

-kiképeznek amire ki kell, az elbeszéllések alapján amíg benn vagy addíg folyamatos a képzés.

-bejárod a világot.

-van lehetőséged kilépni, ha nem bírnád az alapkiképzést a szerződés aláírása előtt.

-utánna is leléphetsz de akkor dezertőrnek minősíttenek.


https://www.youtube.com/watch?v=EfjGvw0fldI


Nézd meg ennek a szlovákiai magyar Makky Lajosnak a videóit, szerintem ő realisztikussan írja le az ott megtörténteket. 19 évet húzott le ott és az elmondása alapján nem volt keményebb a kiképzés mint az akkori csehszlovák határőrségnél a német határon ahol szintén letöltötte a kötelező katonaéveit.

jún. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Más hadseregben (Magyar vagy Idegen légió) szerezz értelmezhető képzést, utána gyorsítottan kapsz állampolgárságot és esetleg túlkorosként is felvesznek. Mindegy, hogy hol, de juss be az elit elitjébe. Utána bárhova felvesznek elit fizetéssel.
jún. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Jeffrey Spender ***** válasza:
76%

Miért SEAL szeretnél lenni, az


- MH Bornemissza Gergely 2. Felderítőezred,


- a Rohamlövészek,


- vagy az MH 34. Bercsényi László Különleges Műveleti Zászlóalj



közül nem jó valamelyik neked ?

jún. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!