Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Csodálkoznak, hogy sok helyen...

Csodálkoznak, hogy sok helyen erdő tűz van és nagy hőség, de ez ellen nem tesz senki semmit.?

Figyelt kérdés
A háborúk csak fokozzák a klímaváltozást, NEM HISZEM EL HOGY EGY EMBERT A PUTYINT NEM TUDJA SEMKI MEGÁLLÍTANI. Ő NEM EGY FÉLISTEN
jún. 19. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Hagyjad már 😂😂😂😂
jún. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Mit kéne tenni? Nonstop locsolni az erdőket?
jún. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
En gyakran szoktam legyezni magam nyaron, ezt tudom tenni a hoseg ellen
jún. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

#2 Politikától függetlenül: be kellene tartani az ilyenkor érvényes szabályokat, mint tűzgyújtási tilalom. Hiszen az erdőtüzek és egyéb tüzek nagy része emberi mulasztáshoz köthető.


"égetés", tábortűz, eldobott cigarettacsikk. Saját szememmel láttam már cigarettacsikk miatt lángba boruló száraz aljnövényzetet, szerencsére csak kis területen, szeparáltan lett tűz.

jún. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

"Ő NEM EGY FÉLISTEN"


Ebben igazad van, az istenek csókolomot köszönnek neki, csak előbb engedélyt kérnek köszönni.

jún. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 PMC Wagner ***** válasza:
80%
A háborúknak nem sok köze van ehhez. A második VH ban ami összehasonlíthatatlanul intenzívebb konfliktus volt az évszázad leghidegebb időszaka, télen a -20 volt alap a 40 es években sőt a -30 sem volt ritka
jún. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azóta a földet már javában elhasználtuk.
jún. 19. 20:30
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát sz'tem ahol éppen dúl a háború ott a legkevésbé sem a CO2 kibocsátáson morfondíroznak 😂
jún. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vannak mindenféle jogszabályaink ezekre ahelyzetekre. Kár, hogy nincs betartatás
jún. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Most e kérdés hallatán elképzelem hogy az ukrán kiskatona átrecseg az orosz kiskatonának hogy asszondja: Grisa ne lőj már az elkövetkezendő másfél órában mert ezen a kürva Leopárdon azt írja a komputer hogy sistem error, cseréljek pdf-szűrőt mert amúgy lekorlátozza a teljesítmányt 50%-ra. Hát nehogy már megdögöljünk itt ebben a völgyben a légszennyezettség miatt :)

Másfél óra múlva Grisa érdeklődik hogy mikor végeznek. Még kéne egy fél óra mert az adblu is vagy kifogyott vegy nem jó a minősége hogy rohadna meg :)

jún. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!