Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha Navy SEAL akarok lenni...

Ha Navy SEAL akarok lenni miután megvan az állampolgarság milyen iskolai végeztség kellene hogy SEAL lehessek, éretségi, általános islokai végzettség, diploma, elfogadják e ott a magyar éretségit ezek a kérdések?

Figyelt kérdés
A kérdésre szeretnék választ kapni.

jún. 18. 17:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
És kérdező, mégis hogyan tervezel érettségivel H1-B vízumot kapni? Ilyen végzumot csak szakképzett munkavállalók kaphatnak szakmai tapasztalattal és/vagy diplomával. Érettségivel, szakképzettség nélkül nem tudsz kimenni az USA-ba.
jún. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem menj ki most és végezd el a sulit kint
jún. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Most 5 éved képzésen vagyok tehát lesz szakmám is vagy teljesen márol beszélek most?
jún. 19. 18:48
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

A szakmás H1-B vízum igazából csak elméleti lehetőség, mert azt csak akkor adják meg, ha elképesztő hiány van az adott specifikus szakmából. Tehát ha például frissen végzett villanyszerelő vagy, akkor esélyed sincsen, de ha mondjuk 15 évnyi tapasztalatod van a mélytengeri vezetékek diagnosztizációjában és javításában, akkor már kaphatsz vízumot.


Kérdező, szerintem ezt engedd el. Nem lesz belőled Navy Seal, ez gyakorlatilag lehetetlenség. A Navy Sealek történelme során mindössze egyetlen egy olyan emberből lett Seal, aki nem az USA-ban nőtt fel, ez Drago Dzieran volt, aki menekültként érkezett az USA-ba, és ezáltal kevesebb idő után kaphatott állampolgárságot.

jún. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm bár rettentő modon nem örülök neki köszönöm az összeszedett komoly válaszodat, most meditálok egyet és holnap elgondolkodom azon mivel váltsam meg az életem.

Szaros fodrásznak tanulok jelenleg tiszta fosrakás vagyok egyenlőre, tényleg nagyon elkeseredtem most.

jún. 19. 23:40
 16/18 anonim ***** válasza:
Harcolj a hajjal.Az is valami.Hidd el vannak olyan kuntcsaftok hogy fojtófogást kell alkalmazni és kés kell utánna dobni,mert nem fizet és elfut.
jún. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Egyébként is, miért akarnál egyből Navy Seal lenni? Nem annyira jó meló az. Egyrészt nehéz bekerülni, másrészt ha nem vagy pszichopata, előbb-utóbb a gyilkolás belőled is emberi roncsot csinálna.


Ha nagyon tanácstalan vagy, menj el katonának itthon, próbálj meg bekerülni a Bertalan Árpád Különleges Műveleti Dandárhoz, ha nem sikerül, nem omlik össze a világ.


De egyébként számomra a fodrásszakma jelentősen nagyobb presztízzsel bír, mint mondjuk egy Navy Seal. A Navy Seal csak parancsra gyilkol, a fodrász meg egy valóban hasznos és értelmes feladatot lát el.

jún. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Azért nem csak ebböl áll a navy sealek élete, de majd még ízlelgetem a dolgot
jún. 24. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!