Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A Gázaiak miért siránkoznak...

A Gázaiak miért siránkoznak mikor Izrael visszatámad?

Figyelt kérdés
Naponta bombázták Izraelt már Október előtt is. Most meg siránkoznak, hogy "All eyes on Rafah".

jún. 16. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Ez megint csak egy "nyugati" hülyeség. Izrael nem támadta volna meg gázát ha ők nem kezdenek el ott gyilkolászni.

Én azt is megértem, hogy dehát előtte is izrael öldöste suttyomban a gázaiakat. De basszus egy olyan világról beszélünk ahol a 9 éves kisfiú AK-val a kezében ugrik ki az élület mögül és nyit tüzet másokra. Tehát minden arra vezethető vissza, hogy a palesztinok vallási fanatikusok akik képtelenek másokkal együtt élni és produktívnak lenni.

jún. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pontosan! Hogyha azok az állatok nem támadták volna Izraelt, akkor most nem lenne bajuk
jún. 16. 18:13
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

#18:13

Figyelj én megértem a támadási szándékot is. Ezért mondtam, hogy megértem, hogy arra hivatkoztak, hogy titokban öldösték a gázaiakat. Azt viszont nem értem meg, hogy miért nem lehet szakmát tanulni és építeni ott valamit? Miért kell minden erőforrást fegyverekre költeni, hogy "allah nevében legyilkolj mindenkit"? Miért ez a legfontosabb nekik? Annyit ér nekik az emberi élet, hogy a 9 éves kisfiút elküldik meghalni, csak mert ők azt hiszik, hogy ettől valamiféle dicsőség éri vagy felkerül a mennybe vagy mi van náluk. (wtf?) Az izrael elleni támadás napjáról is regeteg videó van fent ahol egykor gyönyörű szép fiatal lányok teste van kitört karokkal meg lábbal, tele zúzódásokkal nadrág nélkül. És úgy dobálták mint valami darab húst ami a feldolgozó üzembe megy.... Ezek fanatikus állatok akik képtelenek a civilizált életre és nekik nem jelent semmit az emberi méltóság. Csak a saját maguk önző állatias szexuális ösztöneik és érdekeik.

jún. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezek megrekedtek a 7. Században....
jún. 16. 18:46
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A nagyon magas civil veszteségek miatt. Borítékolható volt, hogy ez lesz, de a Hamászt és a támogatóit ez nem érdekelte csak az elvakult gyűlölet.
jún. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

*És most az eszembe jut az a hülye amcsi p.csa Redditről, aki szerint Nyugatra adoptálva lenni micsoda tragédia kb., muszlim országban lány gyerekként ZÉRÓ jogokkal jobb élni, csak jujuj, nehogy adoptálva legyél nyugatiak által*.


És akkor eddig a saját sztori. Borzalmas, hogy a XXI. században ilyen vallásoknak van létjogosultságuk, és az van elküldve a balfenékre, aki ennek hangot ad. Marhára sajnálom a civil áldozatokat, de legalább az abszolút barbárságot dobjuk már a történelem szemétdombjára azokkal együtt, akik szerint minden kultúra egyenrangú, de kiváltképp azokkal, akik mindenkinek tövig nyalnak, csak a fehéreket gyűlölik.

jún. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!