Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Amikor azt mondják, hogy...

Amikor azt mondják, hogy emberhiány van a hadseregnél, ezt hogy kell érteni? Egyáltalán miért kell több katona békeidőben?

Figyelt kérdés

jún. 7. 02:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kell érteni, hogy nincs elegendő ember.
jún. 7. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Hol: a magyar kipcsákoknál?

Ott úgy kell érteni, hogy figyelembe kell venni az előző évben ész nélkül elbocsátott embereket, mert nem logikusan megtervezetten történt a haderőátalakítás, ezáltal emberhiány keletkezett Bobó miatt...

jún. 7. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
Azt hogy jön a sorozás ha tetszik, ha nem.
jún. 7. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából úgy kell érteni, hogy egy ember több beosztásban szolgál egyetlen illetményért.
jún. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De minek? Így is csak üldögelnek a laktanyában egész nap, nem? Mégtöbben üldögeljenek?
jún. 8. 01:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem, - pontosabban nem tétlenül üldögélnek a laktanyákban.

Azt viszont már most felejtsd el, hogy itt megpróbálod leíratni katonákkal, hogy mit végeznek el napi szinten, mert általános dolgokat sem hisznek el azok, akik nem ismerik a katonaéletet, speciálisakról meg nem beszélhetnek.

Higgyetek, amit akartok! Én katona vagyok, de tiszta a lelkiismeretem, mert bőven megszolgálom az illetményemet! Rengeteg a nagypofájú a civil életben, aki a harmadába belerokkanna - akár fizikailag, akár pszichésen - abba, amit sok katona elvégez napi szinten. Kipróbálhatod kezdeti lépésként a bioritmus rendszertelen és folyamatos forgatását úgy, hogy emellett észnél maradsz és felelősséggel hajtod végre a feladatodat!

De belekóstolhatsz akár a havi szintű egy heti túlórába is! -A kettőnek csak szinkronban van értelme! Mondhatod, hogy én vállaltam - és ez így is van, - de akkor sem kell fikázni azokat, akik vannak olyan hülyék, hogy ezt elvégezzék! A legrosszabb az a minket ért támadásokban, hogy legtöbbször olyan emberek "szakértik" az életünket, hivatásunkat, akik semmi tényt nem tudnak a katonákról, csak a zavarosban halászva játsszák az agyukat! További kellemes mulatást!

jún. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Elhiszem, hogy kemény, csak nem értem a konkrétumot.

Mert egy pék pl. megsüti a kenyeret, amit megeszek, egy kőműves felépíti a házat, amiben lakom, a buszsofőr elvisz a munkahelyemre, egy rendőrhoz pl fordulhatok, ha valami sérelem ér stb..


De mi hasznom van abból, ha több katona lesz?

jún. 8. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!