Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ukránok tényleg képesek...

Ukránok tényleg képesek lettek volna elsulyeszteni az orosz flotta nagyreszet ha Elon Musk nem tagadja meg tőlük a starlink rendszert? A föld leggazdagabb embere mentette meg az emberiséget?

Figyelt kérdés

Bírom ezt a tokoseget Elon Musk ban tényleg képes szembe menni mindenkivel ha ő úgy dönt.

És azért neki már van szava a politikában is nem csak egy üzletember.

Bírom benne hogy a föld leggazdagabb embere és szembe mer szalni a mainstremel.



Helyesen merte fel a helyzetet?

Ukrajna egy hatalmas tengeri és legi drontamadast akart indítani meg akarta semmisíteni a fekete tengeri flottát sikerülhetett volna?

Atom lett volna a válasz?



2023. szept. 9. 19:51
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

20#

"Mutania kell hogy mire képes"

De nem mutat semmit!Minden idióta képes arra hogy pld egy szomszédos országba átküld egy drónt és felrobbant vele egy hangárt vagy egy irodát.Mondjuk a Románok a Szerbeknél vagy az Osztrákok a Németeknél,stb.Ebből semmilyen következtetést nem von le egy normális ember.

Még azt se hogy milyen a légvédelem.Nem ilyen $arakodásokra kéne pazarolni az időt,hogy a Kreml cserepeit megkarcolta egy drón,meghogy Sása Mercijének poros lett a dísztárcsája és a galambok nem xarnak a Moskvai businescenter tetején mert elköltöztek,hanem a fronton valami kézzelfogható eredményt,azon túl hogy 2 hete áttörtek.Csak nemtom mit..

2023. szept. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Bejutottak az 1 vonalbeli loveszarkokba mondjuk úgy 2 hete de a harckocsik nem.csak a gyalogság.


Teljes erővel támadnak mindenhol

De nagy eredmény nincs pár száz m előre tudnak menni ennyi .


Ma is elfoglaltak a tengeren egy nem használt furotornyot és persze a média azt adja be hogy Ukrajna a krim mellet szalt partra.

Az iskolazatlan amerikai simán atverheto ezzekel a propaganda akciókkal sajnos.

2023. szept. 11. 14:26
 23/27 anonim ***** válasza:
56%

14: sok kicsi sokra megy, kedves kérdező.

Azok a fúrótornyok (kettő) már 2015 óta orosz megszállás alatt álltak. Másrészt tele voltak orosz haditechnikával, amit az ukránok rekviráltak. Köszönik az új helikoptereket.

2023. szept. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Hiszem ha látom.ha volt is ott helikopter tuti nem mukodott .

Ha volt ott más technika úgyse tudják elvinni motorcsonakkal nagyobb hajó a közelébe nem jut.


Amúgy úgy tudom 4 amcsi motorcsónakot meg oroszok süllyesztettek el tegnap akik a krimbe mentek volna .


Ezeknek a tamadasoknak semmi értelme.

Oroszok is bármikor betorhetnenek Nyugat Ukrajnába vagy Kijev felé határ mentén rabolni gyilkolni de mi értelme lenne ?

2023. szept. 11. 18:41
 25/27 anonim ***** válasza:
56%
18:41: oroszok éppen eleget rakétáznak Ukrajnában mindenfelé. Nem tűnt fel, milyen szisztematikusan rombolják a civil infrastruktúrát?
2023. szept. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
49%

24#Nomost télleg van olyan elmeroggyant aki azt hiszi hogy az oroszok uralta tengeren lévő használatlan,üres tornyot ne tudnának visszafoglalni 10 perc alatt?


Ugyanmár!!

Mingyár átmegyünk Ausztriába 4 en és kitüzök az út mellett egy zászlót és bejelentem hogy elfoglaltam.

Vicc!

2023. szept. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

26#Ezt enis megcsinaltam kamaszkent 😀 Sütő faluval szemben van egy sziget a Dunán de az már Szlovákia része én meg kajakoztam kikötötem és 1 napot ott is aludtam sátorban. viccből kikotottem egy magyar zászlót egy ágra akor elfoglaltam a szigetett Magyarország nevében??


😀aztán másnap kivonultam.mert elfogyott a kajám

2023. szept. 12. 13:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!