Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Milyen szervezetek,. esetleg...

Milyen szervezetek,. esetleg cégek vannak, aminek a privát hadereje nagyobb, mint a Magyar honvédség?

Figyelt kérdés
Terrorista csoportok nélkül kérdezem, mert van, ami nagyobb mint a honvédség.
2023. febr. 7. 07:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#9 igaz, pongyolán fogalmaztam.
2023. febr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
10# nem vagyok előfizető, szennylapoknak nem fizetek.
2023. febr. 8. 15:24
 13/15 anonim ***** válasza:

#12 Bocsánat, én sem vagyok előfizető de nekem megnyitotta. Most néztem és tényleg nem nyitja meg a linknek csak az elejét de...

Neked is addig tart ugyanerre rákeresni mint bárki másnak.

Van ez a google dolog csak írd be hogy Blackwater magánhadsereg, rengeteg hasznos infót fogsz találni. Nem teszek be több linket mert nem tudom mi sérti a kényes ízlésedet.

2023. febr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem az ízlésem kényes, csak nem tudom hogy tudsz valamit elküldeni anélkül, hogy megnézed mit küldesz.
2023. febr. 8. 17:05
 15/15 anonim ***** válasza:
#14 Mint írtam, nekem megnyitotta pedig nem vagyok előfizető. Nagyjából bele is olvastam, ezért írtam hogy felsorolás. Nem csak a blackwater hanem a jogutód és a többi jelentősebb magánszervezet is fel volt benne sorolva.
2023. febr. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!