Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A NATO mindenképpen rá akarja...

A NATO mindenképpen rá akarja kényszeríteni az oroszokat, hogy atomcsapást mérjenek Ukrajnára?

Figyelt kérdés

Szabad utat kapnak a támadó harckocsik, elsősorban a Leopard II, amiből adnak a németek is, meg a lengyelek is pár tucatot, meg még egy csomó ország, aki korábban vett már, de adnak a britek Chelengert, meg most úgy tűnik, az USA is Abramst, meg a franciák a Leclert.

Alaposan felfegyverzik az ukránokat, mert a korábbi fegyvereket már zömmel kilőtték az oroszok, de ha most kapnak vagy háromszáz viszonylag hatásos nyugati tankot, akkor támadóan léphetnek fel és így az oroszokat belehajszolják a nukleáris csapás mérésébe.

Nagyon aggódok, hogy mennyi ukrán, meg orosz fog meghalni, pláne mert köztudott, hogy sok kárpátaljai magyart kényszeríttek már az értelmetlen háborúba, akik közül már sokan az életüket vesztették, de most úgy érzem, hogy még vérengzőbbé válik a háború, arról nem is beszélve, hogy egyre közelebb állunk ahhoz, hogy még tovább eszkalálódjon a helyzet.

Egyenlőre szerintem a NATOra nem mérnek az oroszok atomcsapást, csak az ukrán offenzív erőt fogják március körül eltörölni a fronttal együtt, amikor majd támadni fognak, aztán a továbbiakban már a NATO reakciójától fog minden függeni, de nem várok semmi jót.



#csapásmérő #Offenzív fegyverek #Nyugat harckocsik
2023. jan. 26. 04:36
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

"Onnan hogy tudják, hogy nem marad el a rájuk mért válaszcsapás."


Nem tudják.

Ukrajna nem NATO tag, simán földbe lehet taposni, a NATO meg valójában védelmi szövetség, így nem támadhatna elvileg.


"Az elcsatolni kívánt terület feladása közel sem egyenlő a végzetes támadással. Különben meg nem végzetes támadás szerepel a doktrinában hanem ha Oroszország léte kerülne veszélybe."


De ők annak tekintik, mert szerintük Oroszország már az a terület.

A te véleményed őket nem érdekli.

2023. jan. 26. 07:20
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Túl nagy jelentőséget adtok egy pár tanknak. Ha kaptak hatekony fegyvert az ukránok ami miatt az oroszoknak ujra kellett gondolniuk mit hogy csinalnak az a HImars volt
2023. jan. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
23%
Senki sem kényszeríti az oroszokat, saját szándékukból támadták meg ukrajnát
2023. jan. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
94%
Az amcsikat sem kényszerítette senki hogy megtámadják irakot.
2023. jan. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
49%
#13 A szomszéd szidta az édesanyámat klasszikus esete. Egy darabig tűröd de egy idő után pofán fogod bszni.
2023. jan. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Az nem is úgy volt. A szomszéd csak jó egészséget kívánt az anyukának aki kicsit süket és félreértette.
2023. jan. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"Nem kellett volna talán elkezdeni.."


Nem kellett volna talán elkezdeni 8 évvel ezelőtt az ukiknak, így gondoltad?

2023. jan. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A témát itt nem firtatnám, mert kitiltást ér itt.. Pedig lennének ötleteim, csak éppen leirni nem hagyják... ez van ..
2023. jan. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

#18

Kitiltást?

De miért?

Nézd meg a híradót, valami olyasmit hallottam, hogy vadászgépeket, meg hosszú hatótávú rakétákat is szándékoznak Ukrajnának adni, nem állítom biztosra, egy rövidhírt hallottam csak, de teljesen ledöbbentem.

Ha kulturáltan leírod, mire gondolsz, szerintem senki nem fog kitiltani, mindenkit érdekelnie kell ilyen horderejű hír. Az a legkevesebb, hogy megvitatjuk, mi közemberek egyebet amúgy sem nagyon tehetünk.

2023. jan. 26. 15:32
 20/20 anonim ***** válasza:
19-es azért kitiltást, mert én egy "megelözö nato csapás" lehetöségeit firtattam volna...Erröl is irt korábban az index egyébként..
2023. jan. 28. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!