Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogy a fenébe tudja Oroszorszá...

Hogy a fenébe tudja Oroszország megsemmisíteni az amerikai HIMARS rakétarendszereket?

Figyelt kérdés

2022. aug. 26. 18:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
58%

#10 Nem orosz hanem ukrán fenyegetés volt, nem két hét hanem két óra és nem Berlin hanem Balaton.


[link]

2022. aug. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Na a két hetes Berlines fenyegetést nem találtam meg 3 másodperc guglizás után (de hidd el, hogy nem is egy ilyen volt, és nem is csak Berlinnel), cserébe találtam ilyet azonnal:

[link]


Lol :D


"#10 Nem orosz hanem ukrán fenyegetés volt, nem két hét hanem két óra és nem Berlin hanem Balaton."


Ennek még van is realitása. Szerintem a magyar honvédség egy 3-4 zászlóaljnyi területvédelmi önkéntest nem tudna Budapest előtt megállítani.

2022. aug. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Szerintem a magyar honvédség egy 3-4 zászlóaljnyi területvédelmi önkéntest nem tudna Budapest előtt megállítani."


Na ne viccelj. Megfelelő terepszakaszon önmagában a légierő (Gripenek+helikopterek) meg két különleges műveleti/légi szállítású zászlóalj szétb..ná őket. Túlzásokba azért nem kell esni.

2022. szept. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Na ne viccelj. Megfelelő terepszakaszon önmagában a légierő (Gripenek+helikopterek) meg két különleges műveleti/légi szállítású zászlóalj szétb..ná őket. Túlzásokba azért nem kell esni."


Ez így igaz. De tudod mi a szomorú? Az, hogy 3-4 félreguláris, minimális harci tapasztalatokkal rendelkező ukrán zászlóaljra egyből a Honvédség elitjét küldenéd, mert te is pontosan tudod, hogy a többi része alkalmatlan lenne erre is.

(Egyébként van a Honvédségnek működő harci helikoptere? És vajon hány perc alatt lőnék ki kézi légelhárító fegyverekkel?)

2022. szept. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
80%
Tavaly Kecskeméten én láttam az új Airbus és a felújított szovjet helikoptereket működni, a Gripeneket is.
2022. szept. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
43%
Tüzérséggel, ès levegőből lövik ki a nagy rèszüket. A Himars, tud nehézséget okozni az oroszoknak, viszont az sem csodafegyver
2022. szept. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!