Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A magyar lakosság tudna olyan...

A magyar lakosság tudna olyan ellenállást tanúsítani egy román támadással szemben mint amilyent az ukrán az orosszal szemben?

Figyelt kérdés
2022. júl. 13. 08:53
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Vagy szanaszét futna mindneki mert ő bizony a Zorbán nem fogja védeni, vigyenek a románok amit akarnak?
2022. júl. 13. 08:54
 2/17 anonim ***** válasza:
24%

Ukrajna csak a helyszín, ahol az USA háborúzik oOroszországgal.

Az Ausa szándéka, hogy kiterjeszti egész Európára, majd az USA államai közé sorolja, beleértve Oroszországot.

2022. júl. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
11%

De sötét vagy te, kérdező!

Ha Orbán nem védené a határokat a muszlim betörés elől, te már nem neteznl és nem írnál ekkora baromságokat.

2022. júl. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

3


Te vagy ostoba. Nem Orbánt kritizáltam hanem a Zorbánozókat!!!


Háborúban meg nincs politika, csak haza védelme. Kivétel Magyarország ahol még akkor is van politika.

2022. júl. 13. 09:21
 5/17 anonim ***** válasza:

Volt erről egy közvélemény kutatás nemrégen, és a magyarok többsége - ellentétben a környező országokkal fegyverrel védené a hazáját, ha megtámadnának minket.


[link]

2022. júl. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Te áldoztad volna annó az életedet, hogyha bárki megtámadta volna a Gyurcsány rezsimet?
2022. júl. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez iskolázottsági szint kérdése. Addig a két napig, amíg Ukrajnát még elhagyhatták a férfiak, akkor az iskolázott rétegek elhagyták az országot. Volt is egy olyan kutatás (konkréten az ukrán háborút vizsgálva), amiben egyértelmű volt, hogy minél iskolázottabb valaki, annál kevésbé venne részt háborúban.
2022. júl. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%

Én egy diplomás férfi vagyok, és ha megtámadnák Magyarországot, én 100% hogy önkéntesen fegyvert fognék és védekeznék az ellenség ellen, ahogy tőlem telik, annak ellenére, hogy nem kaptam korábban semmilyen kiképzést.


Itt van a hazám, itt van a házam, itt van a családom, gyerekeim, itt vannak a barátaim, őket védeném meg az ellenség elől.


Aki azt gondolja, hogy majd eléldegél egy megszállt országban, az olvassa el a híreket az ukrajnai háborúról, olvasson régi híreket a délszláv háborúról és olvasson egy kis történelmet és gondolja újra.


Fiúkat, férfiakat megkínozzák, megölik, nőket megkínozzák, megerőszakolják, megölik, élelmedet, vagyonodat elrabolják, szétlövik. Én ezt nem akarom hagyni, harcolni akarok ez ellen.

2022. júl. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
39%
Akkor vagy anyagilag nagyon jót tesz neked a jelenlegi rendszer vagy egy balek vagy. :D Ezt a hazázás dolgot hagyjuk meg a nyolc általánost végzetteknek.
2022. júl. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%

#9 kicsit szánalmasnak tartom a fogyasztói társadalom hozzád hasonló gyermekeit, akiket csak a gyomruk vezet, és semmi más nem érdekli őket.


100x többet ér emberileg egy 8 általánost végzett ember, aki hisz valamilyen eszmében, mint egy diplomás, akit csak a legújabb iPhone érdekel.


Akkor balek vagyok, de legalább nem féreg.

2022. júl. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!