Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi lesz a haboruval?

Mi lesz a haboruval?

Figyelt kérdés

Kicsit ijeszto hogy meg mindig tart…

szerintetek vilaghaboru lesz vagy lesz barmifele fegyveres fel lepes itt is vagy “csak” gazdasagilag erezzuk meg?



2022. júl. 9. 23:52
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Az ukránok belátható időn belül összeomlanak, és akkor talán van esély a békére.
2022. júl. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
3%
Hamarosan kiterjed egész Európára.
2022. júl. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1%
Kinövi ez Európát ripp-ropp. Kap ebből még az Usa is meg Anglia.
2022. júl. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

A háborúk általában eltartanak egy kis ideig. Volt idő, amikor évszázadokon át háborúztak egymással birodalmak, de a mai korban is hosszú évekig harcolnak egymással a felek. Jelenleg Oroszország nem képes gyorsan lerohanni Ukrajnát, mert az ukránok rengeteg katonai támogatást kapnak, főleg az USÁtól. Nem feltétlen csak eszközökre kell gondolni, segítik őket kiképzéssel és hírszerzéssel is, szóval az oroszoknak nincs könnyű dolguk.

Másfelől viszont annyi erejük sincs az ukránoknak, hogy helyi ellentámadásokat indítsanak, azokból a helyzetekből próbálnak propagandát csinálni, ahonnan az oroszok önként vonultak ki. Ez pedig azt jelenti, hogy a háború el fog húzódni, mert egyik fél sem képes jelentős előrejutást elérni.

Egyébként mindkét fél nagyjából az év végére, következő év elejére jósolja a háború befejezését, ami azt jelentené, hogy nagyjából 1 év alatt letudják az egészet, ami hasonló háborúk esetében még akár gyorsnak is mondható.

2022. júl. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Azt senki se tudja. Szerintem még jó sokáig, évekig elvívogatnak ilyen háborút, hogy egy rakéta ide, egy rakéta oda, egy yacht kilövés, fegyverszállítmány kilövés, de komolyabb nem lesz.
2022. júl. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
Ha a maffia-náci ukrajna belebukik az általa kiprovokált háborúba akkor lehet újra béke.
2022. júl. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%
Ha felszámolták a biológiai laborokat.
2022. júl. 10. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Lett világháború a Vietnami, Koreai, első Afganisztáni háborúból? Nem, pedig ugyanaz volt a helyzet az egyik nagyhatalom harcoló félként vett részt a másik meg tolta a hadianyagot, hírszerzési támogatást és az "önkénteseket".

A harcok nem fognak átterjedni egyetlen NATO tagállam területére sem. Moldovát már lehet érinteni fogja, de az meg nem NATO tagállam.

2022. júl. 10. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Fsms ***** válasza:
88%
Nem lesz világ háború , de a harcok különböző intenzitással folyamatosan mennek majd. Az elfoglalt területeken a partizán akciók elindultak, mégha a nyílt hadviselés esetleg abba marad, akkor is folyamatosak lesznek az kisebb összecsapások.
2022. júl. 10. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem (és remélem), hogy fegyveres konfliktust befejezik belátható időn belül,viszont a gazdasági hadviselés szerintem sajnos még jobban eszkalálódik majd.
2022. júl. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!