Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Jövőre fogok felvételizni a...

Jövőre fogok felvételizni a Közszolgálati Egyetemen?! Többi lenn.

Figyelt kérdés
Állami-légijármű vezető szakra akarok jelentkezni, de nagyon félek az orvositól. Konkrétan állandóan az orvosi vizsgálaton jár az eszem, egy kicsit se tudok kikapcsolódni, úgyhogy már nagyon jó lenne, ha túl lennék rajta. Már kb 6 éves korom óta szeretnék katonai pilóta lenni, ezért nagyon sokat tanultam, van motoros sportrepülőből szakszolgálati engedélyem, egy ideig tandemeztem is, valamint van ICAO level 4 nyelvvizsgám is. Gerincem rendben van, Lúdtalpam nincs, csak egy enyhe x láb. Fogaim egészségesek. egyik szemem 1.5 dioptria, másik 1.25. Tényleg nagyon izgulok, mert ahogy a statisztikákat is néztem, 120 jelentkezőből évente csak 20-25 ember jut be.

2022. máj. 29. 11:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Esetleges helyesirási hibákért elnézést kérek!
2022. máj. 29. 11:50
 2/3 anonim ***** válasza:
"Jövőre fogok felvételizni a Közszolgálati Egyetemen?!" Most ezt kérdezed vagy mondod?
2022. jún. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mondom, csak ha egy felkiáltó jelet tettem volna oda, akkor a gyk nem engedi kiirni a kérdést..
2022. jún. 23. 17:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!