Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Tényleg voltak olyan nők,akik...

Tényleg voltak olyan nők,akik anno élvezték a szovjet katonák erőszakoskodásait?

Figyelt kérdés

Facebookon cikkek alatt, kommenteknél döbbenten vettem észre,hogy többen is írták ezt,hogy tudnak/hallottak a múltból olyan személyekről,akik kifejezetten élvezték ezeket az attrocitásokat.

Nem mindenkihez voltak kegyetlenek a katonák?

Pl ha valaki beleegyezését adta,akkor többször is "felhasználták" akár?

Elég durva sztorikat hallottam arról,hogy a gyerekes nőket hogy zsarolták a gyerekeik kivégzésével stb.,ha nem engednek.


2022. máj. 10. 10:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
Azok ukrán katonák voltak. Hazánkat a III.Ukrán front szabadította fel. Jó reggelt4
2022. máj. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Lehet, hogy a nők 0,01%-a élvezte, mert ha a világon mindenféle perverzió előfordul, akkor ilyen miért ne lenne. Az is valószínű, ha valaki önként megadta magát, azzal nem bántak olyan brutálisan.
2022. máj. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Az, hogy sok a lelketlen, sötét troll, nem jelenti, hogy hinni is kell nekik.
2022. máj. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Az orosz katonafelségek élvezhették gondolom.
2022. máj. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Andizsuzsi ***** válasza:
86%
Ha valaki önként, magától a beleegyezését adta,akkor az nem volt erőszak. Nyilván voltak olyanok, akik odaadták magukat valamilyen előnyért cserében. És voltak akiket megerőszakoltak. Az erőszak az esetek elsöprő többségében a hatalomról, megalázásról és nem a nemi vágyról szól, az orosz katonák is megtalálták - ha akarták - azokat a nőket, akik ebből éltek a háború alatt. Ha erőszakhoz folyamodtak, akkor az (is) a legigázás, megalázás egy formája volt.
2022. máj. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ez roppant nehéz helyzet lehet egy nönek/anyának :( Én ha anya lennék,lehet belemennék annak érdekében,hogy a gyerekemet ne bántsák. De valószínű arra sincs garancia,hogy majd betartják a szavukat utána és túléljük.
2022. máj. 10. 11:19
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

Sőt, kifejezetten voltak nők, akik a frontokon qrválkodtak, ráadásul még fizetséget se kaptak érte.

Ezt ugye meg csak mi férfiak tudjuk, bizonyos "esetszám" után, milyen nő mire kapható...

Kedvencem, amikor az örök aggszűz, frigid nők tombolnak, hogy a többi nő hogy érzi magát, mi jó nekik, és mi nem....

2022. máj. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
1-es: a szovjet hadseregcsoportok neveiben az "ukrán", "balti", "sztyeppei" stb. szavak nem a katonák etnikumára utalnak, hanem arra, hogy hol harcolnak. A III. Ukrán Front ugyanúgy egy többnemzetiségű katonai egység volt, mint a Szovjetunió összes többi hadseregcsoportja.
2022. máj. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ez egyenértékű azzal, mintha azt kérdeznéd, hogy az országban manapság megtörténő erőszakos nemi közösülések között akad-e olyan, amit élveznek a nők.

Szerinted a nők hányad része élvezi, ha egy vadidegen fiatalember (vagy inkább fiatalemberek csoportja) elkapja és minden előjáték nélkül a ki sem tágult hüvelyébe erőszakkal beletolja a hímvesszőjét?

2022. máj. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Utolsó,engem is erőszakoltak már meg tiniként,ezért sem értem,hogy létezhet ilyen.
2022. máj. 10. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!