Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hol van bizonyíték arra hogy...

Hol van bizonyíték arra hogy tényleg háború van melettünk, az ukranok állítólag sorra lövik ki az orosz tankokat de látta már valaki videón ?

Figyelt kérdés
Csak azt látom hogy rakéták csapodnak emeletes házakba.

2022. márc. 7. 21:15
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
75%

De mit vársz?

Nincs már villany se azon a részen nemhogy internet.


[link]


Ezeket kaptam én is, de aki vágja az oroszt az sokat találhat...

2022. márc. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
79%

Amit nem tapasztalok első kézből az nincs is! Még szerencse, hogy 2 éve ki se mozdultam a lakásomból... tulajodnképpen megszűnt a világ, hiszen azt sem láttam már régóta, ki bizonyítja, hogy létezik?

Ja, és lapos a Föld!


Tényleg itt tartunk?

2022. márc. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
32%

Azért tegyük hozzá, hogy érdemes minimum fenntartásokkal kezelni az ukrán propaganda gyártmányait. Ilyen volt a Kígyó-szigeti vagy élő vagy halott állítólagos "hősök" esete, akikről a mai napig nincs hiteles információ, vagy a Kijev szelleme, arról videó is volt, csak kiderült, hogy nem létezik, hanem a Digital Combat Simulator című videójátékból vágtak ki egy részletet.


Ennyit a hitelességről. :D

2022. márc. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
66%
Minden kamu, de tudod mit én még Amerikát se láttam, az is kamu a föld meg lapos.
2022. márc. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
65%
24, és a Balaton?
2022. márc. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
71%
Balatont már láttam fürödtem is benne, de lehet hogy kamu... az alján még nem voltam.
2022. márc. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
84%
A Hold is közelebb van mint az USA, hiszen a Holdat szabad szemmel is látom, az USAt meg nem.
2022. márc. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim válasza:
100%
Háborúban ne várjatok hiteles adatokat! Az igazságot csak a résztvevő felek ismerik, és ők is csak esetleg a saját adatokat tudják, amiket persze torzítva adnak tovább, attól függően, hogy sajnálatkeltés, vagy elrettentés a cél... Amit a képeken, videókon a hírekben látni, annak jórésze tuti megrendezett. Nyilván nem mindegyik, de higgyétek el, hogy a "deepfake" korában csak a saját szemetekben bízhattok. Itt a háború ténye az egyetlen dolog, ami biztos. Az igazságot meg talán majd megtudjuk a vesztes oldal történelemkönyveiből...
2022. márc. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
68%
Ne etessétek a trollt, ennyire hülye nem lehet valaki, mint a kérdező.
2022. márc. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
67%
Szóval, akkor vannak képek de csak egy videó van amin kilőnek egy valamilyen tankot valahol. De a 4 Kalibr Rakétát amit kilőttek a ruszkik egy hajóról, sikerült lefilmezni amint elzúgnak a város felett. Furcsa.
2022. márc. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!