Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Putyin miért akar mindenféleké...

Putyin miért akar mindenféleképp atom sugárzásban megölni mindenkit?

Figyelt kérdés

Mihelyst lecsillapodtak a kedélyek az atom bombák körül jött a zaporijzs atom erőmű most meg a harkivi.

[link]

Ha sugárzástól akarnak kínhalált halni az oroszok akkor miért nem robbantják fel magukat ott oroszországban?



2022. márc. 7. 16:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
55%

Nem fog ő sem atombombat robbantani, sem erőművet.

Ha Ukrajnában atombomba robbana vagy erőmű akkor Oroszország ugyanúgy becumizná. A radioaktív szél elérné oroszorszagot keményen.

2022. márc. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Azt látom milyen okosakat szeretne mondani mindenki, közben el haladtok a tény mellett, hogy két erőműnél/ben is volt robbanás.
2022. márc. 8. 10:33
 13/16 anonim ***** válasza:
38%

Kérdező ezek az atomerőművek egy kósza rakétát simán kibirnak. Egy célzott tüzérségi és rakéta támadás viszont már lehet tudnának problémát okozni. De itt szó sem volt célzott tamadasrol az atomerőmű ellen. A katonákat ölték nem az atomerőművet akartak elpusztitani.

És volt tűz igen, de az csak a parkolóban és valamilyen személyzeti helységben.

11-s voltam.

2022. márc. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
#13 ellenben a harkivinál. Ha valamiről feltételezzük, hogy kibírja de ha nem, az óriási ökológiai katasztrófát idézne elő, akkor szerintem épeszű ember nem próbálgatja. Ezek semmilyen érvek amellett, hogy nem akarnak ilyesmit az oroszok.
2022. márc. 8. 10:41
 15/16 anonim ***** válasza:
69%

Az hogy egy rakétát kibir az nem feltételezés. Megvannak tervezve ezek az atomerőművek. Főleg Csernobil után kezdtek oda figyelni a biztonságra....

Kérdező szerintem ha az oroszok azt akarnák hogy felrobbanjon az atomerőmű akkor már felrobbant volna. Főleg úgy hogy már az ő ellenőrzésük alatt áll.

De egy atombombat is bármikor használhatnának de nem teszik mert tudják hogy gebasz lenne és egy atomhaborúban nincsenek győztesek.

2022. márc. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
55%
Ja 13 voltam
2022. márc. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!