Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi fog történni itt Magyarorsz...

Mi fog történni itt Magyarországon?

Figyelt kérdés
Minket is megfognak támadni az oroszok ha elérik az ország határt, vagy leállnak? Úgytudom mi nem szóltunk bele de mi kaptunk katonákat Amerikától ezt most vajon minek nézik az Oroszok ?
2022. febr. 27. 19:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Megtámadni nem valószínű, hogy meg fog. Inkább attól tartanék, higy addig b@szogatják, piszkálják Putyint, hogy hozzányúl a 6500 darabos nukleáris fegyver gyűjteményéhez. Főleg, hogy kezdik sarokba szorítani a szankciókkal. Ebben az esetben mi akkor is kegyetlenül ráb@szunk,ha közvetlen találat nem is ér minket. Csapások és viszontcsapások hatására Európa felperzselt földdé válik, sz@rabb esetben a világ is. Radioaktív sugárzás, nukleáris tél......
2022. febr. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Hát erre voltam kiváncsi 11 es válaszoló ahelyett mondták a sok hülyeséget az előző válaszolók mer jó nekik viccet csinálni az egészből.
2022. febr. 27. 20:11
 13/18 A kérdező kommentje:
mondták itt a nátót stb.Tudom jól mit jelent a nátó hogy katonai szövettség stb arra voltam kiváncsi hogy mennyire cseszték már fel az agyát putyinak. mit tervez jelenleg mer addig kéne innen elmenükülni mig nem lessz nagyon késő
2022. febr. 27. 20:14
 14/18 anonim ***** válasza:
95%
11: szerinted Putyin meg akar halni atomháborúban és az országát pusztulva akarja látni? Mert ez lenne akkor, ezért kb. elhanyagolható az esélye egy atomháborúnak, mert mindenki inkább élni akar, ezért felesleges pánikolni.
2022. febr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, azért azt is tudatosítsd magadban, hogy olyan dologra kérdezel rá, amit leginkább csak Putiyn tud, és mivel vélhetően a GYK válaszolói közül senki nincs közvetlen haverságban vele, így tulajdonképpen az összes válasz puszta spekuláció.

Spekuláció, ami 2 héttel ezelőtt még azt valószínűsítette, hogy Oroszország nem fogja megtámadni Ukrajnát, de ha meg is támadja, nem megy el Kijevig.


Szóval akármit mondunk.. vagy úgy lesz, vagy nem, igazából egyikünk sem tud lényegesen többet nálad.

2022. febr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
14, mondjuk szerintem ha Putyint különösebben érdekelné mi van az országában élőkkel, akkor nem olyan lenne az életszínvonal ott, mint Ózdon...:D
2022. febr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"14, mondjuk szerintem ha Putyint különösebben érdekelné mi van az országában élőkkel, akkor nem olyan lenne az életszínvonal ott, mint Ózdon...:D"


Nyugodt legyél, hogy nagyobb orosz városok modernebbek, magasabb életszinvonalal mint Budapest.

2022. febr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
NEM támadnak meg egyetlen NATO tagországot sem. Nem a 3. világháború kirobbantása az oroszok célja, hanem Ukrajna felett az orosz befolyás visszaszerzése.
2022. febr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!