Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért nem tanusít Ukrajna...

Miért nem tanusít Ukrajna szinte semmilyen ellenállást? Ennyire gyenge a haderejük, vagy csak ahogy lehet, kímélik a lakosságot?

Figyelt kérdés

2022. febr. 24. 16:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Amúgy ezt én sem értem. Állítólag jól felszerelt a hadsereg, meg modernizáción estek át. Dettó ugyanaz történik, mint amikor az amcsik bevonultak Irakba nagyjából 2 nap alatt, és előtte hetekig nyilatkozta az iraki hadseregtábornok, hogy milyen jól felszerelt a hadsereg és szétzúzza őket stb. Jól sikerült.
2022. febr. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mutatnak ellenállást, de dávid és góliát harcáról beszélünk.


Az orosz haderő sokszorosa az ukránnak, ráadásul az oroszok egy idegen országba lövöldöznek, az ukránok meg otthon.

2022. febr. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Komolyan, még annyit, hogy hónapok óta ezt hallgatjuk, hogy az oroszok megtámadják Ukrajnát stb. Az ukrán elnök mit csinált ezalatt? Mozgósította a hadseregét, kialakított védelmi vonalat? Semmi ilyet nem hallottam...
2022. febr. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Tanúsít, már 6 ruszki repülőt, több helikoptert, és több tucatnyi páncélost kilőttek, tehát már legalább 100 szovjet halott lehet
2022. febr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%

A szeparatistákkal nem tudtak elbánni az ukránok, az oroszok ellen max gerillaháborúra képesek, mert aki nyíltan ellenáll, az halott ember.

Még a gerillaharcra sincs sok esélyük, Ukrajna nem Vietnam, vagy Afganisztán és fanatikus halálraszánt sem sok van az ukránok között.

Te talán nyíltan ellenállnál az orosz hadseregnek?

2022. febr. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom észrevetted-e, de reggel cirkálórakétákkal lőtték szét a reptereket. Ez benne volt a pakliban.

Egyébként a helyedben nem első nap után ítélnék. Mert most jön az, hogy az eldugott légvédelmi ütegek szednek le néhány légijárművet, és most jön az, hogy az orosz megszállóknak be kell menniük a városba.

Onnan pedig nagyon sok orosz féreg fog koporsóban távozni.

Tegyük hozzá, megérdemelten.

2022. febr. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Elenállnak, heves harcok dúlnak.
2022. febr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szándékosan; van nekik eszük. Nyílt, egy az egyben ütközetekkel nehezebben nyernek egy ekkora erő ellen. Ha túl sok csapatot vonnak össze egy helyre akkor légierő/rakéta támadással nagy károkat szenvednének. Márpedig a 10-50 tankból álló formációkat kisebb csapatokkal nem érdemes zaklatni.


Ugyanakkor ha jól tudom pl a Javelinek nagyon jól muzsikálnak, pl most kaptak szét egy 15 tankból álló menetoszlopot.


Sok helyen azt mondják, hogy ukrajnának európa afganisztánjaként van csak esélyük. Ha nem merülnek ki pár nap alatt, hanem egy elhúzódó ellenállásban okoznak károkat, akkor oroszország végül kénytelen lehet visszavonulni.

2022. febr. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%

''Onnan pedig nagyon sok orosz féreg fog koporsóban távozni.


Tegyük hozzá, megérdemelten.''

Volda putin már figyel téged biztos.

[link]

2022. febr. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%
Esélyük nincs, csak a veszteségek nőnének.
2022. febr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!