Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha valaki földönkívüli lényekk...

Ha valaki földönkívüli lényekkel tart fenn kapcsolatot az infó amikhez hozzájut megtarthatja magának, vagy köteles átadni az általa lakott országnak?

Figyelt kérdés

Sok példa volt erre, földönkívüli kontaktok néven rálehet sokra keresni a google-ba is.

Mi velük kapcsolatban az elfogadott teendencia, hogy kimegy hozzájuk a katonaság ha mindezt megpróbálják nyilvánosságra hozni?


2021. okt. 25. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Megtarthatja magának Pataki Attilát sem vitte még el a hadsereg.🤡
2021. okt. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Leonardo, Tesla, Einstein es Hawking is atadta a kapott tudomanyt
2021. okt. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2-es!

Haláluk után el is vették a családtól az összes kutatási anyagot.

2021. okt. 25. 18:41
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Már nem kell átadni, tudjuk, hogy 3 mellük van.
2021. okt. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Hiaba adjak at a tudomanyt az UFOk ... az ember meg a piramisok titkat sem tudta megfejteni rendesen :))) Van parezer ev lemaradasunk ...
2021. okt. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

#2

Az eszedbe sem jutott, hogy maguktól voltak olyan inteligensek?

2021. okt. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
De mindenki magatol intelligens ... mar akinek sikerul ... de ettol meg kaphattak a plusz tudast mashonnan ... talan pont azert ezek a kiveteles emberek katak, mert kelloen intelligensek voltak hozza ... en a bevasarlo listat is elfelejtem ha otthon hagyom a cetlit :)
2021. okt. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Engem már megkerestek a huttok. De nem árultam el, hogy pizzériát üzemeltetnek, Pizza Hut néve.


Hupsz... kicsúszott a számon...

2021. okt. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
Nyugi a kezelőorvosod nem fogja jelenteni a hatóságoknak hogy téged is elraboltak az ufók 😂
2021. okt. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ne mond el hogy honnan van a tudásod.

Ha igaz is akkor nem fognak neked hinni és bolondnak titulálnak és megbélyegeznek téged is és az egész családod. Ha hisznek is nekem "bár erre kicsi az esély" akkor meg kihasználnak! De ez esetben akár milyen technológiát is akarnál át adni pl korlátlan és ingyen energia vagy rák ellenszere...stb Nem fogják engedni hogy megcsináld mert akkor a bolygó vezetőinek nem érné meg!

2021. nov. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!