Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mik ezek a részek az AK-47...

Mik ezek a részek az AK-47 gépkarabélyon? kép linkek lenn

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Tehát első képen az a kulcstartó, másodikon a legalsó vékony pálca meg a fenti cső azzal a 4 kis lyukkal, harmadikon az a nyomógomb, negyediken az gondolom célzó, de be lehetett állítani milyen messzire legyen pontos? (mert ott vannak vmi számok), ötödiken pedig az a mozgatható kar


Azért is érdekelne főleg, mert nemrég vettem egy Denix márkájú AK-47 replikát, és tényleg nagyon valósághű, súlya is megvan, és érdekelne a fegyver összes része...



2021. jún. 26. 22:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ha jól megnézed a képet látsz egy végtelen jelet a tűzváltó előtt. alatta pedig egy egyest.


A replika meg gondolom kínai. Ekkora baromságot, hogy középen van az egyes lövés, csak kínai képzel el.

2021. jún. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Denix replika, spanyolba gyártják
2021. jún. 29. 21:09
 13/16 A kérdező kommentje:

jaj én meg hülye vagyok, most néztem meg jobban, a 0 az D, a 3as meg E, így már jelent vmit?


[link]

2021. jún. 29. 21:11
 14/16 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom.

Az eredeti Ak-n a középállás (sorozat) jelzésére az "avtomat" szó rövidítését használják. Ez az orosz abc használatával úgy néz ki, hogy "AB"


Az egyes lövés (alsó állás) "ogyin" vagyis egy. Orosz ABC szerint O ami megfelel a latin o betűne, míg a D betű az a latin A betűre hajaz. Д

Tehát egyben: "OД"


De mint írtam ki tudja milyen AK-ról koppintott a denix. Az AK-t számos helyen gyártják, illetve az orosz exportváltozatokon is alkalmazhatnak más jelölést.


Ettől föggetlenül: középállás = sorozat

alsó állás = egyes lövés

2021. júl. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
ok, és a replikára mit mondasz, élethű? szét lehet szedni darabokra, fel lehet húzni, kattan is egyet, csak az irányzékot nem lehet állítani, illetve a tisztitopálcát kivenni
2021. júl. 1. 15:10
 16/16 anonim ***** válasza:
A kép alapján tökéletes. Egyébként a denix replikák úgy alapból jól mutatnak.
2021. júl. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!