Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi a különbség a 4 féle...

Mi a különbség a 4 féle tartalékos között?

Figyelt kérdés
pl van védelmi, speciális s a többi azért mert hamarosan 18 leszek és beállnék én is hogy kipróbáljam milyen katona lennék pár hetet szívesen kidobnák erre egy évben akár egy hónapot is és ha jól tudom igazolják és kíváncsi vagyok hogy majd melyiket válasszam (évi 2 hónapnál többet nem akarok erre szánni) amúgy ha vannak egyéb tanácsaitok annak is örülnék

2021. ápr. 16. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem ha bemész a legközelebbi toborzóirodába ott minden válaszodra kérdést kapsz
2021. ápr. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi de vidéken lakok nincs a túl közel egy se de majd úgy lesz
2021. ápr. 19. 10:35
 3/7 A kérdező kommentje:
de ha valaki tudja az írja le pls
2021. ápr. 19. 10:40
 4/7 anonim ***** válasza:

#4


Miért írsz magadról?

2021. ápr. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4 Te meg miért válaszolsz ha nem tudsz semmit mondani?

A kérdezőnek pedig az irány a sereg oldalon nagyon f.szán fent van minden,le van írva külön-külön mindegyik.A nemrég bevezetett speciális tartalékosok azok akik a covid miatt elvesztették a munkájukat így a honvédség 6 hónapra ad nekik munkát amit ki lehet tolni újabb hat hónappal majd ha szeretnél átjelenkezhetsz aktív állományba.A terület védelmi tartalékos pedig csak a saját megyéjében teljesít szolgálatot.A terület védelmi és a műveleti tartalékosok maximum évi 60 napot teljesíthetnek szolgálatot.Kb ennyi amit fejből tudok,jobb ha megnézed az oldalt amit mondtam.

2021. ápr. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Törölt kommentre válaszoltam nagyokos..
2021. ápr. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Tartalékosként nem fogsz bele látni, mert az egy óvoda csak, még nagyon lőni se engednek egyedül😁
2021. máj. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!